روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای کنترل خط حمله پرسپولیس برنامه خواهیم داشت از منبع پرسپولیس نیوز. "

برای کنترل خط حمله پرسپولیس برنامه خواهیم داشت

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات گفت: برای کنترل...   ادامه مطلب...

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات گفت: برای کنترل خط حمله پرسپولیس برنامه خواهیم داشت و از هواداران می خواهیم که در بازی مهم فردا کنار ما باشند.عبدالعزیز العنبری سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات در کنفرنس خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: تیم پرسپولیس را به خوبی می شناسیم و آنها را در چند جلسه آنالیز کرده ایم. انتظار بازی سختی داریم.وی افزود: آنها بازیکنان بزرگ و باکیفیتی دارند و چندین سال است که در صدر جدول لیگ کشورشان هستند. خوشحالیم که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کنیم. این جام به تجربه بازیکنان ما اضافه می کند و امیدواریم فردا نتیجه خوبی کسب کنیم.سرمربی شارجه تصریح کرد: ما باید برای لحظه لحظه بازی برنامه داشته باشیم. پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و تیم خطرناکی است. برای کنترل خط حمله پرسپولیس نیز برنامه خواهیم داشت و از هواداران می خواهیم که در بازی مهم فردا کنار ما باشند.العنبری در ادامه خاطرنشان کرد: قطعا هدف ما صعود از این گروه است. می دانیم که کار سختی است و تیم های قدرتمندی در این گروه هستند اما تلاشمان را می کنیم و با حمایت هواداران می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.خبرنگاری از العنبری پرسید، مربی ایرانی گفت کایو و مندس را کنترل می کنیم، نظر شما چیست؟ سرمربی شارجه هم پاسخ داد: قطعا هر تیمی برنامه های خاص خود را خواهد داشت. ما یک استراتژی جدید خواهیم داشت هرچند می دانیم که حریف ما پرسپولیس و یک تیم قوی است ولی تمام تلاشمان را می کنیم.سرمربی شارجه عنوان کرد: من دو بازی قبلی پرسپولیس مقابل الدحیل و استقلال را دیده ام. آنها خیلی خوب حمله می کنند و برای این کار مهره های قدرتمندی دارند. تلاش می کنیم فردا نتیجه خوبی بگیریم.مندس: بازی با پرسپولیس در سرنوشت گروه موثر استبازیکن تیم فوتبال الشارجه امارات گفت: فردا بازی مهمی داریم که به نظر من می تواند خیلی در تعیین سرنوشت گروه موثر باشد.رایان مندس، بازیکن تیم فوتبال الشارجه امارات در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: فردا بازی مهمی داریم که به نظر من می تواند خیلی در تعیین سرنوشت گروه موثر باشد.وی در پاسخ به این سوال که شما قبلا تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را داشته اید، گفت: هدف ما در تیم این است که از مرحله گروهی صعود کنیم و به عنوان یک تیم، همه تلاشمان را می کنیم. می دانیم که در بازی اول خوب نبودیم و سعی می کنیم این بار بهتر باشیم. این بازی ها برای ما جدید است ولی سعی می کنیم از بازی بعدی بهترین نتایج را بگیریم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای کنترل خط حمله پرسپولیس برنامه خواهیم داشت از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×