روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها در جلسه فنی حاضر شدند/محل اردوی پرسپولیس مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

پرسپولیسی‌ها در جلسه فنی حاضر شدند/محل اردوی پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس نیوز : بازیکنان تیم پرسپولیس در جلسه فنی حضور...   ادامه مطلب...

نوشته پرسپولیسی ها در جلسه فنی حاضر شدند/محل اردوی پرسپولیس مشخص شد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : بازیکنان تیم پرسپولیس در جلسه فنی حضور پیدا کردند. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در جلسه فنی که با حضور مربیان این تیم برگزار شد شرکت کردند.در این جلسه فنی که حدود یک ساعت به طول انجامید برانکو با نشان دادن برخی از صحنه های بازی با پدیده نقاط ضعف بازیکنانش را به آنها گوشزد شد و موارد لازم فنی را به آنها تاکید کرد.بعد از این جلسه، بازیکنان تیم پرسپولیس راهی سالن بدنسازی شده تا با وزنه زدن آماده تمرین امروز خود شوند.سرخپوشان روز پنجشنبه از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه برای صرف ناهار در هتل آکادمی حضور پیدا خواهند کرد. بازیکنان پس از صرف غذا برای استراحت به اتاق های خود می روند.اعضای تیم پس از صرف عصرانه با اتوبوس راهی ورزشگاه شهید کاظمی خواهند شد تا آخرین تمرین خود پیش از بازی هفته دوم را انجام دهند.گفتنی است؛ مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فولاد خوزستان خواهد بود.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها در جلسه فنی حاضر شدند/محل اردوی پرسپولیس مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×