روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در صورت تعطیلی لیگ، باید پرسپولیس را قهرمان کنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

در صورت تعطیلی لیگ، باید پرسپولیس را قهرمان کنند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید در صورت نا تمام...   ادامه مطلب...

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید در صورت نا تمام ماندن لیگ جاری، باید شاگردان گل محمدی به عنوان قعرمان لیگ معرفی شوند.رضا شاهرودی درباره حواشی ایجاد شده درباره ادامه برگزاری مسابقات فوتبال یا نیمه تمام ماندن آن اظهار کرد: جان انسان ها خیلی مهم است و اگر قرار است تعطیل شود باید پرسپولیس را قهرمان کنند. باید ببینیم چه می شود اما به هر شکل بازی بدون تماشاگر هم فایده ای ندارد چرا که کل جمعیت یک باشگاه ۴۰،۵۰ نفر است و این وضعیت را خطرناک می کند.او ادامه داد: به نظرم می توانیم از لیگ های دیگر الگوبرداری کنیم. به هرحال همه تیم ها زحمت کشیده اند و باید تصمیم خوبی بگیریم و در رابطه با این موضوع تصمیم احساسی نگیریم. تیم پرسپولیس هم زحمت کشیده و اختلاف امتیاز را به ۱۰ امتیاز رسانده و به نظرم با ادامه پیدا کردن لیگ قهرمان می شود.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این که بازی بدون تماشاگر شادابی و نشاطی ندارد، گفت: من هم زمانی فوتبال بازی کردم و می دانم هوادارن فوتبال بسیار بازی را زیبا می کنند و بدون آن ها اصلا فوتبال لطفی ندارد. در هر صورت به اعتقاد من سلامتی در اولویت قرار دارد و باید تصمیم درستی گرفته شود چرا که جان مردم و بازیکنان در خطر خواهد افتاد. باید بتوانیم فکر کنیم و درباره این مشکل تصمیم درستی بگیریم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در صورت تعطیلی لیگ، باید پرسپولیس را قهرمان کنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×