روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • پرسپولیس نیوز
  • حسین‌پور: برای بازی‌های لیگ قهرمانان انگیزه زیادی دارم/ از التعاون ۶ امتیاز بگیریم، مسیر صعودمان هموار خواهد شد

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین‌پور: برای بازی‌های لیگ قهرمانان انگیزه زیادی دارم/ از التعاون ۶ امتیاز بگیریم، مسیر صعودمان هموار خواهد شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

حسین‌پور: برای بازی‌های لیگ قهرمانان انگیزه زیادی دارم/ از التعاون ۶ امتیاز بگیریم، مسیر صعودمان هموار خواهد شد

بازیکن جوان تیم پرسپولیس اظهار امیدواری کرد این تیم بتواند در قطر نتایج خوبی را کسب کرده و جواز صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را به دست آورد. سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس، در گفت وگو با برنا با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه سفر به قطر اظهار داشت: با وجود فصل سنگین و […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

بازیکن جوان تیم پرسپولیس اظهار امیدواری کرد این تیم بتواند در قطر نتایج خوبی را کسب کرده و جواز صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را به دست آورد.سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس، در گفت وگو با برنا با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه سفر به قطر اظهار داشت: با وجود فصل سنگین و پرفشاری که داشتیم بدون وقفه تمرینات مان را پیگیری می کنیم. طبق نظر کادر فنی و تمرینات مان را مناسب برای جام باشگاه ها انجام می دهیم و آماده ایم برای این که در تورنمنت لیگ قهرمانان آسیا حضور موفقی داشته باشیم. امیدوارم در این بازی ها موفق شویم و بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم چون همه تیم های ایرانی این رقابت ها نماینده کشورمان محسوب می شوند و برای موفقیت تلاش می کنیم.هافبک جوان پرسپولیس در خصوص نفراتی که در فصل نقل و انتقالات به این تیم اضافه شده اند، خاطرنشان کرد: امیدوارم همه این نفرات که از مهره های خوب و تاثیرگذار تیم های قبلی شان بودند بتوانند به تیم کمک کنند و موفقیت های پرسپولیس ادامه دار باشد.او در ادامه گفت: طبیعی است با حضور نفرات جدید برای ایجاد هماهنگی نیازمند زمان هستیم. در چند روز اخیر ولی تمرینات مان مختص به کارهای تاکتیکی بوده تا نفرات جدید با شرایط پرسپولیس آشنا شوند. با تفکرات کادر فنی، امیدوارم این نفرات بتوانند در کمترین زمان ممکن با ما هماهنگ شده و در کنار هم نتایج خوبی را برای پرسپولیس رقم بزنیم.حسین پور در مورد ایجاد فضای رقابتی در حضور نفرات جدید در پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنانی که به جمع ما اضافه شده اند، همگی بازیکنان خوبی هستند. بازی به هر حال رقابت باعث پیشرفت می شود. من تلاشم را می کنم که بتوانم با رقابتی که باهم پستی های خودم دارم، باز هم از سوی کادر فنی فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را به دست آورم.او گفت: با توجه به فرصت های خوبی که در بازی های لیگ به دست آورده ام دوست دارم در بازی های لیگ قهرمانان آسیا نیز این شانس را به دست آورم که برای پرسپولیس بازی کنم. سطح بازی های آسیایی را خیلی دوست دارم و معتقد هستم در این تورنمنت کیفیت بازی ها خیلی بالاست. به همین دلیل برای این بازی ها انگیزه زیادی دارم و امیدوارم بتوانم همان نمایش خوبی که در لیگ داشتم را در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس داشته باشم.حسین پور با اشاره به وضعیت بحرانی تیم التعاون عربستان، حریف اول پرسپولیس در ۲ بازی اول در این تورنمنت اظهار داشت: این تیم در ۷، ۶ بازی اخیر خود نتایج بدی گرفته و با شکست های متوالی در وضعیت بحرانی به سر می برد. اگر بتوانیم در ۲ بازی اول از این تیم ۶ امتیاز کامل را بگیریم به لحاظ روحی شرایط مان در جدول عالی می شود و برای صعود از این مرحله وضعیت خوبی پیدا خواهیم کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین‌پور: برای بازی‌های لیگ قهرمانان انگیزه زیادی دارم/ از التعاون ۶ امتیاز بگیریم، مسیر صعودمان هموار خواهد شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×