روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: فرصت جدید به پرسپولیس کذب است/ این بازی شرورانه را به فیفا اطلاع می‌دهم از منبع پرسپولیس نیوز. "

وکیل برانکو: فرصت جدید به پرسپولیس کذب است/ این بازی شرورانه را به فیفا اطلاع می‌دهم

وکیل سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این مربی از “دروغگویی های مدیران باشگاه” ناراحت است و هیچ فرصت جدیدی در کار نیست. به نقل از ایسنا، علی رغبتی در گفت وگویی که با صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس داشت از توافق با برانکو ایوانکوویچ برای دادن فرصت جدید به باشگاه پرسپولیس خبر داد. او گفت: «طی صحبت‎هایی […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

وکیل سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این مربی از “دروغگویی های مدیران باشگاه” ناراحت است و هیچ فرصت جدیدی در کار نیست.به نقل از ایسنا، علی رغبتی در گفت وگویی که با صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس داشت از توافق با برانکو ایوانکوویچ برای دادن فرصت جدید به باشگاه پرسپولیس خبر داد. او گفت: «طی صحبت‎هایی که با برانکو داشتیم توافق کردیم که دو یا سه هفته دیگر به ما وقت بدهد.» (رغبتی در این گفتگو اعلام می کند پالس مثبتی از برانکو گرفتیم و احتمال دارد امروز یا فردا با برانکو توافق کنیم تا به ما مهلت دهد درحالی که کانال های خبری صحبت های رغبتی را به شکل اشتباه پوشش دادند.)این در حالی است که بر اساس آخرین نامه کمیته انضباطی فیفا، پرسپولیس تنها تا ١١ سپتامبر (٢١ شهریور) فرصت داشت که ٧٨۴ هزار یورو به برانکو بپردازد تا از مجازات های فیفا در امان باشد. در همین رابطه دارو بوشیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پرسپولیس یک نفر را به عمان فرستاد تا با برانکو در آنجا صحبت کند و از او فرصت ٣٠ روزه بخواهد. در آن جلسه برانکو گفت که این امکان وجود ندارد که فرصت ٣٠ روزه جدیدی به پرسپولیس بدهد زیرا ما در ۱۱ سپتامبر نامه ای به فیفا ارسال کردیم و گفتیم که باشگاه هیچگونه پرداختی نداشته و بنابراین درخواست اعمال مجازات ها را دادیم.وی افزود: با این وجود آن شخص به باشگاه اطلاع داد که برانکو موافقت کرده فرصت ٣٠ روزه بدهد و باشگاه هم امروز نامه ای را به فیفا ارسال کرده و گفته است که برانکو با دادن فرصت ٣٠ روزه موافقت کرده است. این موضوع کذب است. برانکو از این دروغگویی و اعمال نفوذ باشگاه بسیار ناراحت است و به من دستور داد که این بازی شرورانه را به فیفا اطلاع دهم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: فرصت جدید به پرسپولیس کذب است/ این بازی شرورانه را به فیفا اطلاع می‌دهم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×