روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کرمانی‌مقدم: بازی پرسپولیس مقابل التعاون مثل یک فینال است/پهلوان به خوبی جای ترابی را پر می کند از منبع پرسپولیس نیوز. "

کرمانی‌مقدم: بازی پرسپولیس مقابل التعاون مثل یک فینال است/پهلوان به خوبی جای ترابی را پر می کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مسابقه پرسپولیس مقابل التعاون عربستان مثل یک فینال برای شاگردان گل محمدی است. مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با فارس در مورد دیدار سه شنبه شب پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این مسابقه مثل یک فینال برای پرسپولیس است و اگر بتواند در این بازی برنده شود […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مسابقه پرسپولیس مقابل التعاون عربستان مثل یک فینال برای شاگردان گل محمدی است.مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با فارس در مورد دیدار سه شنبه شب پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این مسابقه مثل یک فینال برای پرسپولیس است و اگر بتواند در این بازی برنده شود هم تیم از نظر روحی و روانی بالا می آید و هم در جدول وضعیت خوبی پیدا می کند. پرسپولیسی ها باید حواشی که در روزهای آخر و قبل از سفر به قطر داشتند را فراموش کنند. قطعا یحیی گل محمدی با تجربه ای که دارد این حواشی را جمع کرده و تیم از نظر روحی و روانی برای مسابقه فردا آماده شده است.وی در مورد اینکه خود گل محمدی قبل از سفر اعلام کرد در پایان لیگ قهرمانان از تیم جدا خواهد شد و از این طریق هم حواشی به وجود آمد اظهار داشت: یحیی از برخی مسایل ناراحت شده بود و صحبت از رفتن کرد اما همه تیم باید مشکلات را کنار بگذارند و با تمام توان به مصاف التعاون بروند.کرمانی مقدم در مورد جدایی نفراتی مثل بیرانوند، علیپور و ترابی از پرسپولیس عنوان کرد: قطعا جدایی این بازیکنان روی عملکرد تیم تاثیرگذار خواهد بود اما پرسپولیس بازیکنان جدید و خوبی به خدمت گرفته است. احسان پهلوان بازیکن خوبی است که می تواند جای ترابی را پر کند. به نظرم با توجه به بازیکنان جدید دست گل محمدی در لیگ قهرمانان بسته نیست. پرسپولیس اگر بازی سه شنبه را ببرد مطمئن باشید از گروهش صعود خواهد کرد.کارشناس فوتبال در مورد دیدار سپاهان با النصر عربستان گفت: شناخت دقیقی از بازیکنان سپاهان ندارم اما این تیم مربی جوانی مثل محرم نویدکیا را استخدام کرده او مربی است که سال ها در سپاهان بازی کرده و اولین تجربه مربیگری اش در آسیا و سپاهان است و امیدوارم که این تیم هم خوب نتیجه بگیرد. سپاهان هم اگر بتواند از سد این تیم عربستانی بگذرد در ادامه راه می تواند موفق شود.وی در مورد اینکه پرسپولیسی ها از شرایط میزبانی قطر در لیگ قهرمانان آسیا گلایه مند هستند گفت: من ۴-۵ سال در قطر فوتبال بازی کرده ام و از آن زمان تاکنون امکانات قطری ها بسیار بهتر و به روزتر شده است و اکنون میزبان جام جهانی هم هستند. واقعا نمی دانم گلایه از میزبانی قطری ها در چه مورد است؟! آیا این گلایه ها نسبت به امکانات موجود در ایران صورت می گیرد یا نسبت به امکانات موجود در اروپا؟! امکانات قطری ها خیلی بهتر از سال های قبل است.کرمانی مقدم در مورد اینکه آنطور که پیروانی گفته ۶ تیم در یک هتل کوچک اقامت دارند گفت: خب احتمال دارد این شرایط بخاطر وضعیتی است که بعد از انتشار ویروس کرونا پیش آمده و قطری ها می خواهند پروتکل های بهداشتی را بهتر رعایت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کرمانی‌مقدم: بازی پرسپولیس مقابل التعاون مثل یک فینال است/پهلوان به خوبی جای ترابی را پر می کند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×