روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو بازیکن خارجی جدید التعاون برای بای با پرسپولیس آماده شدند از منبع پرسپولیس نیوز. "

دو بازیکن خارجی جدید التعاون برای بای با پرسپولیس آماده شدند

رسانه عربستانی خبر داد دو بازیکن جدید التعاون برای دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آماده شدند. تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در اولین بازی خود بعد از ایام تعطیلات کرونا از ساعت ۲۲:۳۰ در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان می رود. نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد: تیم فوتبال التعاون تمریناتش را […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

رسانه عربستانی خبر داد دو بازیکن جدید التعاون برای دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آماده شدند.تیم فوتبال پرسپولیس فردا(سه شنبه) در اولین بازی خود بعد از ایام تعطیلات کرونا از ساعت ۲۲:۳۰ در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان می رود.نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد: تیم فوتبال التعاون تمریناتش را برای دیدار با پرسپولیس ایران در اولین گام خود بعد از تعطیلات پیگیری کرد. در این تمرینات ایاگو مدافع برزیلی و دیوک مهاجم استرالیایی دو بازیکن جدید التعاون برای این دیدار آماده شدند.التعاون این بازیکن خارجی را ماه گذشته به خدمت گرفت تا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از آنها استفاده کند. التعاون اکنون با کسب ۶ امتیاز صدرنشین گروه است. پرسپولیس هم با یک امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دو بازیکن خارجی جدید التعاون برای بای با پرسپولیس آماده شدند از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×