روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • پرسپولیس نیوز
  • سرمربی التعاون: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم؛ از مصدومیت های زیاد رنج می بریم/ بازیکن التعاون: فشار روی ما کمتر است

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی التعاون: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم؛ از مصدومیت های زیاد رنج می بریم/ بازیکن التعاون: فشار روی ما کمتر است از منبع پرسپولیس نیوز. "

سرمربی التعاون: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم؛ از مصدومیت های زیاد رنج می بریم/ بازیکن التعاون: فشار روی ما کمتر است

سرمربی التعاون پیش از دیدار با پرسپولیس، گفت: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم تیم فوتبال پرسپولیس فردا( سه شنبه) در اولین بازی خود بعد از ایام تعطیلات به مصاف تیم التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا می رود. عبدالله العسیری، سرمربی التعاون در نشست خبری این بازی گفت: کار سختی مقابل پرسپولیس در دیدار فردا […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سرمربی التعاون پیش از دیدار با پرسپولیس، گفت: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم تیم فوتبال پرسپولیس فردا( سه شنبه) در اولین بازی خود بعد از ایام تعطیلات به مصاف تیم التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا می رود.عبدالله العسیری، سرمربی التعاون در نشست خبری این بازی گفت: کار سختی مقابل پرسپولیس در دیدار فردا داریم. ما دو بازی در این رقابت ها انجام دادیم و نشان دادیم تیم خوبی هستیم. اکنون با دو برد صدرنشین گروه هستیم. همه از سبک و توانایی التعاون آگاه هستند. شاید برخی از تیم ها فکر کنند که ما از لحاظ اینکه لژیونرهای شناخته شده ای نداریم تیمی ضعیف بدانند اما ما با تکیه بر بازیکنان داخلی و تلاش آنها نتیجه خوبی خواهیم گرفت.وی افزود: ما بازی آسانی مقابل پرسپولیس نداریم و تلاش می کنیم تا در ادامه رقابت ها هم مثل دو بازی گذشته نتیجه بگیریم و بتوانیم نماینده خوبی برای عربستان باشیم.سرمربی تیم عربستانی درباره وضعیت تیم هم عنوان کرد: ما از مصدومیت های زیاد رنج می بریم. بعد از توقف مسابقات در دوران کرونا تغییرات زیادی در ترکیب تیم داشتیم. اما امیداوریم به سطح قبل از تعطیلات بازی ها برگردیم تا بتوانیم نام خوبی از التعاون به جای بگذاریم.بازیکن التعاون: فشار روی ما کمتر است/بازی با پرسپولیس شبیه فینال استبازیکن التعاون پیش از دیدار با پرسپولیس، گفت: فشارها روی ما نسبت به گذشته کمتر است چون الان صدرنشین گروه خود هستیم.ابراهیم الزبیدی، بازیکن التعاون در نشست خبری این بازی، گفت: فشارها روی ما نسبت به گذشته کمتر است چون الان صدرنشین گروه خود هستیم. بازی های آسیایی همیشه سخت است.وی افزود: الان تمام بازی ها برای هر تیم های گروه شبیه فینال است چون دو هفته از این رقابت ها گذشته و در این مرحله همه به دنبال پیروزی هستند. از قدرت تیم ایرانی شناخت داریم و قبل از این بازی عملکرد رقیب را آنالیز کردیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سرمربی التعاون: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم؛ از مصدومیت های زیاد رنج می بریم/ بازیکن التعاون: فشار روی ما کمتر است از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×