روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه دوحه از منبع پرسپولیس نیوز. "

بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه دوحه

دو عضو کادرفنی پرسپولیس یکشنبه شب از ورزشگاه محل برگزاری مسابقه بازدید کرده و بخش های مختلف را مورد بررسی قرار دادند. به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،حمید مطهری و داوود فنایی شب گذشته همراه با امیرعلی حسینی در ورزشگاه اجوکیشن سیتی دوحه، محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کردند و از همه قسمت ها از جمله؛ زمین […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

دو عضو کادرفنی پرسپولیس یکشنبه شب از ورزشگاه محل برگزاری مسابقه بازدید کرده و بخش های مختلف را مورد بررسی قرار دادند.به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،حمید مطهری و داوود فنایی شب گذشته همراه با امیرعلی حسینی در ورزشگاه اجوکیشن سیتی دوحه، محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کردند و از همه قسمت ها از جمله؛ زمین چمن، سالن ها و رختکن دیدن کردند.گفتنی است؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این در ابلاغی اعلام کرده بود برای حفظ کیفیت چمن ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات، تمرین قبل از مسابقه در ورزشگاه انجام نخواهد شد و تیم ها می توانند در یک زمان ۱۵ دقیقه ای بدون استوک ورزشی در ورزشگاه و زمین چمن حضور پیدا کنند.حضور شب گذشته دو عضو کادرفنی پرسپولیس نیز بر این اساس صورت گرفت و دیگر اعضای تیم با توجه به برنامه هایی که برای تمرین و سایر مسائل در نظر گرفته بود، در ورزشگاه حضور پیدا نکردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازدید نماینده باشگاه و مربیان پرسپولیس از ورزشگاه دوحه از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×