روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوراللهی: تجربه ماجراجویی ۲ سال پیش به ما کمک می‌کند/ آرزوی بزرگ‌مان قهرمانی آسیاست از منبع پرسپولیس نیوز. "

نوراللهی: تجربه ماجراجویی ۲ سال پیش به ما کمک می‌کند/ آرزوی بزرگ‌مان قهرمانی آسیاست

احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس آرزوی بزرگ این تیم را دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دانست. احمد نوراللهی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما در دو بازی ابتدای یک امتیاز به دست آوردیم و برای اینکه […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

احمد نوراللهی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس آرزوی بزرگ این تیم را دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دانست. احمد نوراللهی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما در دو بازی ابتدای یک امتیاز به دست آوردیم و برای اینکه از گروه مان صعود کنیم به برد در بازی های آینده نیاز داریم. قطعاً باید برای این هدف مان بجنگیم و انگیزه لازم را هم برای این موضوع داریم. تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشتیم. بازی با التعاون هم قطعاً خیلی برای صعودمان تأثیرگذار است. ما هدف های بزرگ تری داریم، ولی باید ابتدا از گروه مان صعود کنیم.وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما قطعاً در ادامه می جنگیم تا برای هواداران مان نتایج خوبی کسب کنیم و امیدوارم از گروه مان صعود کنیم.هافبک تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا به نظرش تجربه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به این تیم کمک می کند، گفت: قطعاً بچه هایی که در آن دوره حضور داشتند، تجربه دارند و امیدوارم این تجربه به ما کمک کند تا تیم مان موفق باشد. انگیزه لازم را هم برای این موضوع داریم. امیدوارم شروع قدرتمندانه ای داشتیم و در ادامه ماجراجویی که دو سال پیش به فینال رسیدیم، امیدوارم امسال هم این اتفاق بیفتد. ما باید کنار هم باشیم و همه بازیکنان و کادر فنی کنار هم بجنگیم و شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم. آرزوی بزرگ ما قطعاً قهرمانی آسیاست، ولی این اتفاق ساده به دست نمی آید و باید تلاش کرد و زحمت کشید. امیدوارم با تلاش و کوشش هم به این موفقیت برسیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوراللهی: تجربه ماجراجویی ۲ سال پیش به ما کمک می‌کند/ آرزوی بزرگ‌مان قهرمانی آسیاست از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×