روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوال سایت afc در آستانه شروع مسابقات: از پرسپولیس خالی از ستاره شده چه انتظاری دارید؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

سوال سایت afc در آستانه شروع مسابقات: از پرسپولیس خالی از ستاره شده چه انتظاری دارید؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت پرسپولیس را در میان ۵ سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به ۵ نکته پرداخت که باید به آنها توجه داشت. در میان ۵ نکته قابل توجه از سوی AFC وضعیت […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت پرسپولیس را در میان ۵ سوژه قابل توجه خود پیش از آغاز لیگ قهرمانان آسیا قرار داده است.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به ۵ نکته پرداخت که باید به آنها توجه داشت.در میان ۵ نکته قابل توجه از سوی AFC وضعیت پرسپولیس در این فصل دیده می شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا به وضعیت نامسب پرسپولیس در این روزها پرداخت و تیتر زد: از پرسپولیس تهی شده چه انتظاری دارید؟در بخشی از این مطلب که به پرسپولیس اختصاص دارد، آمده است: «غول های تهرانی در ماه جولای به چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ حرفه ای ایران دست یافتند و ادامه حکمرانی آنها در لیگ هیچ نشانی از نزول این تیم نداشت، اما پس از حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۷ و یک سال بعد در فینال، پرسپولیس در سال ۲۰۱۹ دچار تزلزل شد و در مرحله گروهی از رقابت ها کنار رفت.مسابقات لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰ برای پرسپولیس با شکست مقابل الدحیل و تساوی مقابل شارجه آغاز شد که هر دو بازی، خارج از خانه بود. در این میان پس از کسب قهرمانی ایران، علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس به بلژیک رفته و علی علیپور هم در حال نهایی کردن انتقال خود به پرتغال است. در حالی که به نظر می رسد پُر کردن جای خالی بیرانوند بسیار سخت خواهد بود، جدایی علیپور هم می تواند برای پرسپولیس مشکل ساز باشد.در تیمی که بیشتر بر پایه استحکام دفاعی نسبت به توان حمله بنا شده بود، علیپور بهترین مهاجم سه دوره متوالی پرسپولیس در لیگ داخلی و دو دوره گذشته مسابقات آسیایی بود و این در حالی است که او هر دو گل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را هم خودش به ثمر رسانده است.علاوه بر آن، کاپیتان الهام بخش پرسپولیس یعنی سیدجلال حسینیِ ۳۸ ساله، یک سال مُسن تر شده است و آنها نمی توانند از «دژ آزادی» بهره قابل توجهی ببرند. منصفانه است که بگوییم پرسپولیس برای صعود به مرحله حذفی کار دشواری در پیش دارد و صعود به دور حذفی برای پرسپولیس، مطمئناً باید یک موفقیت به حساب بیاید».

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سوال سایت afc در آستانه شروع مسابقات: از پرسپولیس خالی از ستاره شده چه انتظاری دارید؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×