روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امکانات ورزشگاه میزبان پرسپولیس | اخبار سرخپوشان پایتخت از منبع پرسپولیس نیوز. "

امکانات ورزشگاه میزبان پرسپولیس | اخبار سرخپوشان پایتخت

ورزشگاه اجوکیشن سیتی با امکاناتی فوق العاده به استقبال بازی پرسپولیس و التعاون می رود. رختکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران برای دیدار فردا شب(سه شنبه) مقابل التعاون عربستان که پس از ضد عفونی شدن، قفل شده است تا مورد استفاده قرار بگیرد. برای حفظ پروتکل های بهداشتی در هر بازی، استادیوم ها مجهز به چهار رختکن شده اند که در […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

ورزشگاه اجوکیشن سیتی با امکاناتی فوق العاده به استقبال بازی پرسپولیس و التعاون می رود.رختکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران برای دیدار فردا شب(سه شنبه) مقابل التعاون عربستان که پس از ضد عفونی شدن، قفل شده است تا مورد استفاده قرار بگیرد.برای حفظ پروتکل های بهداشتی در هر بازی، استادیوم ها مجهز به چهار رختکن شده اند که در هر بازی دو رختکن مورد استفاده قرار می گیرد و ۲ رختکن دیگر برای دیدار بعدی ضد عفونی شده و آماده می شود.پرسپولیس در دیدار با التعاون، از رختکن تیم D استفاده خواهد کرد. در جام جهانی ۲۰۲۲ استادیوم ها فقط ۲ رختکن خواهند داشت و ۲ رختکن اضافی فعلی، به صورت موقت و مانند دو رختکن دیگر تجهیز شده است.تونل منتهی به زمین چمن ورزشگاه اجوکیشن سیتی، محل برگزاری دیدار دو تیم التعاون عربستان و پرسپولیس ایران که فردا از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد. بازیکنان باید روی مکان ها علامت گذاری شده و با فاصله ۱.۵ متری از هم بایستند.پنل های خنک کننده ورزشگاه اجوکیشن سیتی، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ که دور تا دور زمین قرار دارد و همچنین سیستم خنک کننده تماشاگران که برای تک تک صندلی ها تعبیه شده است. ورزشگاه اجوکیشن سیتی، فردا میزبان دیدار التعاون عربستان و پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیاست که این دیدار از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امکانات ورزشگاه میزبان پرسپولیس | اخبار سرخپوشان پایتخت از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×