روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدخانی: همه چشم‌ها به آل‌کثیر و رمضانی دوخته شده است از منبع پرسپولیس نیوز. "

محمدخانی: همه چشم‌ها به آل‌کثیر و رمضانی دوخته شده است

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان همه چشم ها به عملکرد عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی است تا خود را نشان دهند. ناصر محمدخانی در گفت وگو با میزان، در ارتباط با شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار روز سه شنبه با التعاون عربستان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بعد از جدایی مهدی […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان همه چشم ها به عملکرد عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی است تا خود را نشان دهند.ناصر محمدخانی در گفت وگو با میزان، در ارتباط با شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار روز سه شنبه با التعاون عربستان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بعد از جدایی مهدی ترابی و علی علیپور، الان همه چشم ها به عملکرد عیسی آل کثیر و آرمان رمضانی دوخته شده است.وی افزود: مقطع زمانی کنونی فرصت خوبی است که بازیکنان جدید پرسپولیس خود را نشان دهند. از سوی دیگر، یحیی گل محمدی هم ثابت کرده که به خوبی می تواند از مهره های خود بازی بگیرد.مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، در پایان پیرامون پیش بینی خود از نتیجه بازی این تیم مقابل التعاون عربستان، خاطرنشان کرد: اگر پرسپولیس همان نمایشی را که در هفته آخر لیگ برتر مقابل سایپا داشت، مقابل التعاون هم تکرار کند، نتیجه می گیرد. گل محمدی باید فارغ از مشکلات، آرامش خود را حفظ کند تا در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ بیستم نتیجه بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدخانی: همه چشم‌ها به آل‌کثیر و رمضانی دوخته شده است از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×