روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستور سلطانی‌فر به مدیران پرسپولیس و استقلال از منبع پرسپولیس نیوز. "

دستور سلطانی‌فر به مدیران پرسپولیس و استقلال

وزیر ورزش و جوانان به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره شفاف سازی برای ورود به بازار سرمایه دستوراتی را صادر کرد. به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دستور داد تا تیم ویژه بررسی نهایی صورت های مالی و رفع […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

وزیر ورزش و جوانان به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره شفاف سازی برای ورود به بازار سرمایه دستوراتی را صادر کرد. به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دستور داد تا تیم ویژه بررسی نهایی صورت های مالی و رفع موانع بر شفاف سازی ورود استقلال و پرسپولیس به بازار سرمایه تشکیل شود.جلسه خصوصی سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان دستور داد تیم ویژه ای موانع ورود سرخآبی ها به بازار سرمایه را برطرف کند.در این جلسه مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع، شمس معاون سازمان خصوصی سازی، فرهاد نیکو خصال مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه ها و کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند.در این جلسه مدیران دو باشگاه در خصوص کارهای صورت گرفته برای واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی صحبت کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دستور سلطانی‌فر به مدیران پرسپولیس و استقلال از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×