روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبک سایپا در آستانه پیوستن به پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

هافبک سایپا در آستانه پیوستن به پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال سایپا برای انجام مذاکره با مدیران پرسپولیس وارد این باشگاه شد. محمد شریفی که طی سه فصل اخیر در سایپا عضویت داشته و در سال گذشته فرصت بیشتری نسبت به همیشه برای بازی در جمع نارنجی پوشان به دست آورد، هفته قبل قراردادش با این باشگاه را فسخ کرد. این هافبک ۲۰ […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

هافبک تیم فوتبال سایپا برای انجام مذاکره با مدیران پرسپولیس وارد این باشگاه شد. محمد شریفی که طی سه فصل اخیر در سایپا عضویت داشته و در سال گذشته فرصت بیشتری نسبت به همیشه برای بازی در جمع نارنجی پوشان به دست آورد، هفته قبل قراردادش با این باشگاه را فسخ کرد. این هافبک ۲۰ ساله که با پرداخت پول توانست رضایت خود را از باشگاه سایپا بگیرد و از این تیم جدا شود، لحظاتی قبل برای انجام مذاکره با مدیران باشگاه پرسپولیس وارد جلسه با آنها شد.شریفی که یکی از بازیکنان تیم امید ایران هم محسوب می شود، سابقه بازی در استقلال خوزستان را نیز دارد و یک فصل نهم به.عنوان بازیکن قرضی از سایپا به این تیم رفت، اما حالا در آستانه پرسپولیسی شدن قرار گرفته است.پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی هر ۷ خرید لیگ برتری خود را انجام داده، اما محمد شریفی سهمیه زیر ۲۱ سال و خرید لیگ برتری به حساب نمی آید و می تواند پس از آرمان رمضانی دومین بازیکنی باشد که از سایپا به جمع سرخپوشان پایتخت می رود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هافبک سایپا در آستانه پیوستن به پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×