روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شریفی با پرسپولیس به توافق رسید از منبع پرسپولیس نیوز. "

شریفی با پرسپولیس به توافق رسید

محمد شریفی بازیکن فصل گذشته سایپا از توافق با باشگاه پرسپولیس خبر داد. محمد شریفی بازیکن جوان فصل گذشته سایپا امروز برای مذاکره با قرمزپوشان در باشگاه پرسپولیس حضور یافت. وی پس از جلسه با پرسپولیسی ها اظهار داشت: با پرسپولیس مذاکرات خوبی انجام دادم و تقریبا برای امضای قرارداد به توافق رسیدیم. اما ثبت قرارداد […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

محمد شریفی بازیکن فصل گذشته سایپا از توافق با باشگاه پرسپولیس خبر داد.محمد شریفی بازیکن جوان فصل گذشته سایپا امروز برای مذاکره با قرمزپوشان در باشگاه پرسپولیس حضور یافت.وی پس از جلسه با پرسپولیسی ها اظهار داشت: با پرسپولیس مذاکرات خوبی انجام دادم و تقریبا برای امضای قرارداد به توافق رسیدیم. اما ثبت قرارداد برای زمانی خواهد بود که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شریفی با پرسپولیس به توافق رسید از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×