روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: کارگزار برای پرداخت پول برانکو شرایطی داشت اما شرایط باشگاه مهم‌تر بود / جدایی پیروانی صحت ندارد از منبع پرسپولیس نیوز. "

رسول‌پناه: کارگزار برای پرداخت پول برانکو شرایطی داشت اما شرایط باشگاه مهم‌تر بود / جدایی پیروانی صحت ندارد

سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه قرار است ٢۵٠ هزار یورو به برانکو پرداخت کند.   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه قرار است ٢۵٠ هزار یورو به برانکو پرداخت کند.مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: بخشی از ارز مورد نیاز آقای برانکو تامین شد. ٢۵٠ هزار یورو امروز تامین شد و برای انتقال فرستادیم و فردا به حساب این مربی می نشیند. فردا هم بخش دیگری از ارز را تامین می کنیم و در یکی دو روز آینده اگر مشکلی پش نیاید تسویه می کنیم.وی درباره کمک گرفتن از وزارت خارجه برای مشکل انتقال پول گفت: بحث وزارت خارجه این بود که با پرواز منتقل می شد و زمانبر بود و ما کارمزد آن را برعهده گرفتیم تا واریز شود و هرچه سریع تر به حساب او برسد چون هواداران خیلی نگران هستند. ما از هواداران انتظار داریم کمک کنند و هنوز هیچ پولی به حساب باشگاه واریز نشده و کمکی نشده.او افزود: ما منتظر کارگزار بودیم اما هنوز کمکی داده نشده است. آن ها شرایطی تعیین کرده بودند اما شرایط باشگاه برای ما خیلی مهم تر است.او درباره وضعیت شجاع خلیل زاده هم گفت: درباره این بازیکن فردا در جلسه هیأت مدیره صحبت می کنیم اما الان دغدغه مهم ما و همه مردم بحث آقای برانکو است. و تمام فکر و ذهن ما به برانکو است.رسول پناه درباره وضعیت بشار رسن هم گفت: درباره این بازیکن فردا جلسه داریم تا صحبت کنیم. انشاءالله سرمربی و سرپرست تیم را هم دعوت می کنیم تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسیم.وی درباره بحث حرفه ای سازی گفت: آن بحث انجام شده و ما مدارک خود را آپلود کردیم و تمام شد.وی درباره کناره گیری پیروانی و جانشینی ابوالقاسم پور به جای او گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و برای ما با این خبرها حاشیه سازی می کنند.وی درباره دلیل کناره گیری حسابی مدیر روابط عمومی باشگاه گفت: ایشان از زحماتش باید تشکر کنم و بابت فوت یکی از بستگانش تسلیت بگویم. ایشان به خاطر مشکلات خانوادگی استعفا داد و پذیرفتیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: کارگزار برای پرداخت پول برانکو شرایطی داشت اما شرایط باشگاه مهم‌تر بود / جدایی پیروانی صحت ندارد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×