روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیم صفحه اول روزنامه پرسپولیس چاپ فردا / ۲۳ مهر از منبع پرسپولیس نیوز. "

نیم صفحه اول روزنامه پرسپولیس چاپ فردا / ۲۳ مهر

پرسپولیس نیوز: نگاهی می اندازیم به نیم صفحه اول روزنامه پرسپولیس چاپ فردا:     Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

نصیرآذری مدیر عامل فولاد چند روز پیش که می خواست به پرسپولیس کمک کنه وقتی که رسول پناه به دروغ گفت به دلیل تحریم ها امکان جابجایی هیچ پولی رو نداریم گفت به راحتی در فولاد امکان جابجایی پول رو داریم و حتی اعلام آمادگی کرد برای کمک به پرسپولیس و بعد از تماس با رسول پناه فهمید حقیقت رو دارن پنهان می کنن و گفت اصلا مدیران پرسپولیس پول برانکو رو نمی خوان بدن!..اگر دقت کنید رسول پناه بعد از حرکت مشکوکی که روی فروش رایگان ترابی رقم زد با وجودی که به راحتی می تونست از این بازیکن چهارصد هزار دلار درآمد زایی کنه به راحتی میگه هیچ پولی از AFC گیر پرسپولیس نخواهد آمد!! تا بتونه بازیکنانی که مثل شجاع و بشار نمی خوان از تیم جدا بشن رو هم هر جور شده به بهانه سقف قرار داد مثل ترابی فراری بده!.. با وجودی که استقلال به راحتی در قضیه دیاته از شروع لیگ قهرمانان تا الان بیشتر از پولی که پرسپولیس به برانکو داده به این بازیکن پرداخت کرده و تازه قاعدی رو هم با یک میلیون دلار می خوان بفروشن برخلاف رسول پناه که ستاره ها رو به طرز مشکوکی با وجود ندادن پول برانکو مفت فروشی کرده!کلا قضیه خیلی مشکوکه و به نظر آوردن این آمدن به پرسپولیس سیاستی بوده برای قهرمان کردن استقلال در سال بعد به بهانه کسر امتیاز از پرسپولیس و محروم شدن این تیم و از دست دادن ستاره های کلیدی مثل شجاع بشار و…بیشتر شبیه یک سناریوی از پیش برنامه ریزی شده بوده جالبه استقلال به راحتی ۵۵ میلیارد تومن به اعتراف مدیرش پول قرض کرده! اما این آدم میگه به دلایل قانونی امکان قرض هم نیست! چندین بازیکن استقلال بالاتر از سقف قرار داد دارن کلآ به نظر میرسه سیاست وزارت ورزش امثال اصلا پرسپولیس نبوده بلکه استقلال بوده…رای مثبت90رای منفی پاسخ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۲۳:۴۳

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیم صفحه اول روزنامه پرسپولیس چاپ فردا / ۲۳ مهر از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×