روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک شبانه به پرسپولیسی ها / بشار با هواداران خداحافظی کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

شوک شبانه به پرسپولیسی ها / بشار با هواداران خداحافظی کرد

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران این تیم خداحافظی کرد. بشار رسن هافبک پرسپولیس که از قطر پیشنهاد دارد با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد به دلایل شخصی باید از پرسپولیس جدا شود. بشار با پرسپولیس قرارداد دارد و بدون رضایت باشگاه نمی تواند از این تیم جدا شود. متن این […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران این تیم خداحافظی کرد.بشار رسن هافبک پرسپولیس که از قطر پیشنهاد دارد با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد به دلایل شخصی باید از پرسپولیس جدا شود. بشار با پرسپولیس قرارداد دارد و بدون رضایت باشگاه نمی تواند از این تیم جدا شود.متن این استوری به شرح ذیل است:«هواداران عزیز، شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود، شما می دونید که من ۳ سال بدون حقوق یا با حقوق، با مصدومیت و حتی ۱ هفته بعد از فوت عزیزترینم(مادرم) آمدم فقط به عشق شما، همیشه با تمام قلبم برای شما تلاش کردم و شما منو بشار رسن کردید، بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگ ترین افتخار من بود و هست و من خیلی خوشحالم بودم در کنار شما ، ولی الان من خیلی مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی دارم که پنجشنبه شب در لایو اینستاگرام به شما میگم، باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست، من خانواده بزرگ و پرجمعیت دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم شما میتونید درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی، لطفا کسی را مقصر این جریان ندونید چراکه من شخصا تصمیم گرفتم. دوستتان دارم همیشه»این هافبک عراقی در پست خود کریم باقری، سید جلال حسینی، یحیی گل محمدی، احمد نوراللهی، افشین پیروانی و باشگاه پرسپولیس را منشن کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شوک شبانه به پرسپولیسی ها / بشار با هواداران خداحافظی کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×