روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن استوری جنجالی را حذف کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

بشار رسن استوری جنجالی را حذف کرد

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد. بشار رسن که روز گذشته در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با مسئولان این باشگاه درباره پیشنهاد قطری اش صحبت کرده و تصمیم گیری درباره این پیشنهاد را به جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی موکول کرده بود در اولین دقایق بامداد […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد. بشار رسن که روز گذشته در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با مسئولان این باشگاه درباره پیشنهاد قطری اش صحبت کرده و تصمیم گیری درباره این پیشنهاد را به جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی موکول کرده بود در اولین دقایق بامداد امروز با انتشار یک استوری جدایی اش از پرسپولیس را اعلام کرد.بلافاصله پس از این اقدام باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی اش طبق نظر کادر فنی مخالفت کرده و مدیر رسانه ای این باشگاه با پرسپولیس به راحتی بشار را از دست نمی دهد.البته مدیر برنامه های رشن هم در یک استوری دیگر اعلام کرد با وجود تلاش های باشگاه برای حفظ این بازیکن بشار به دلیل مشکلات مالی علیرغم میل باطنی اش باید به پیشنهاد جدید خود پاسخ مثبتی بدهد.با این وجود رسن صبح امروز استوری جنجالی خود را حذف کرد تا تصمیم گیری قطعی برای ادامه حضورش در این تیم بار دیگر به نظر مسئولان باشگاه و سرمربی پرسپولیس در جلسه امروزش موکول شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن استوری جنجالی را حذف کرد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×