روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش مدیران پرسپولیس برای جلب رضایت خلیل‌زاده پس از فسخ قرارداد از منبع پرسپولیس نیوز. "

تلاش مدیران پرسپولیس برای جلب رضایت خلیل‌زاده پس از فسخ قرارداد

پس از فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل زاده، مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند رضایت این مدافع را برای بازگشت به جمع سرخپوشان جلب کنند. به نقل از تسنیم، شجاع خلیل زاده پس از مخالفت مدیران باشگاه با افزایش رقم قراردادش، به صورت رسمی در تاریخ ۱۴ مهرماه قراردادش را با پرسپولیس در سازمان لیگ فسخ […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

پس از فسخ قرارداد یک طرفه شجاع خلیل زاده، مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند رضایت این مدافع را برای بازگشت به جمع سرخپوشان جلب کنند.به نقل از تسنیم، شجاع خلیل زاده پس از مخالفت مدیران باشگاه با افزایش رقم قراردادش، به صورت رسمی در تاریخ ۱۴ مهرماه قراردادش را با پرسپولیس در سازمان لیگ فسخ کرد و این موضوع به اطلاع باشگاه پرسپولیس نیز رسیده است.در این شرایط و با توجه به شرایط بد مالی باشگاه پرسپولیس، مدیران این باشگاه با توجه به تأکید یحیی گل محمدی بر حفظ شجاع خلیل زاده، به دنبال حفظ این بازیکن و مذاکره مستقیم با خلیل زاده هستند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.خلیل زاده پس از حضور در اردوی تیم ملی، امروز (چهارشنبه) به ایران بازگشته و باید دید دوباره حاضر به مذاکره با پرسپولیسی ها و بازگشت به این تیم خواهد شد یا خیر. رسانه های قطری در روزهای گذشته از توافق خلیل زاده با تیم الریان قطر خبر داده اند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش مدیران پرسپولیس برای جلب رضایت خلیل‌زاده پس از فسخ قرارداد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×