روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نشست چندجانبه پرسپولیسی‌ها برای خروج از بحران از منبع پرسپولیس نیوز. "

نشست چندجانبه پرسپولیسی‌ها برای خروج از بحران

قرار است امروز نشستی چندجانبه برای حل مشکلات و بحران فعلی باشگاه پرسپولیس برگزار شود. به نقل از تسنیم، پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس قرار است امروز (چهارشنبه) به نمایندگی علی پر وین در جلسه مشترکی با کارگزار باشگاه، نماینده بازیکنان و تیم پرسپولیس، مدیریت باشگاه و نماینده وزارت ورزش راه های خروج پرسپولیس از بحران فعلی را بررسی […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

قرار است امروز نشستی چندجانبه برای حل مشکلات و بحران فعلی باشگاه پرسپولیس برگزار شود.به نقل از تسنیم، پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس قرار است امروز (چهارشنبه) به نمایندگی علی پر وین در جلسه مشترکی با کارگزار باشگاه، نماینده بازیکنان و تیم پرسپولیس، مدیریت باشگاه و نماینده وزارت ورزش راه های خروج پرسپولیس از بحران فعلی را بررسی کنند.با پیگیری پیشکسوتان پرسپولیس، وزارت ورزش اعلام و تاکید کرد امروز جلسه رسیدگی به مشکلات پرسپولیس برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نشست چندجانبه پرسپولیسی‌ها برای خروج از بحران از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×