روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنجعلی: نباید فرصت قهرمانی در آسیا را از دست بدهیم/ کریمی را درک می‌کنم از منبع پرسپولیس نیوز. "

پنجعلی: نباید فرصت قهرمانی در آسیا را از دست بدهیم/ کریمی را درک می‌کنم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم باید بیشتر صبوری کنند. محمد پنجعلی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه شرایط خوب نیست اما از باشگاه شنیده ام که مشکلات در حال حل شدن است. تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و در لیگ برتر هم قهرمان بوده، […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنان این تیم باید بیشتر صبوری کنند.محمد پنجعلی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه شرایط خوب نیست اما از باشگاه شنیده ام که مشکلات در حال حل شدن است. تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و در لیگ برتر هم قهرمان بوده، الان باید با انرژی مضاعف و روحیه خوب تمرین کند نه اینکه درگیر حواشی باشد اما متاسفانه اینگونه نیست و همین مسئله به تیم ضربه می زند.وی افزود: البته من دیده ام که مدیران باشگاه چطور در تلاش هستند که مشکلات را حل کنند. باید پذیرفت که بازیکنان هم مشکلاتی دارند که باید حل شود. اما اینکه است موضوع دستمایه ایجاد حاشیه بشود کار خوبی نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است که در سخت ترین شرایط بهترین عملکرد را در لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رساند و حالا همه منتظرند تا با قهرمانی در آسیا جشن بگیرند. مجموعه تیم و باشگاه باید بدانند اینگونه فرصت ها به سادگی به دست نمی آید. نباید به خاطر مسائل پیش پا افتاده تیم دچار مشکل شود و این فرصت بزرگ برای قهرمانی در آسیا از دست برود. او در ادامه درباره انتقاد علی کریمی از افشین پیروانی هم گفت: کریمی دلش برای تیم می سوزد و من هم این موضوع را درک می کنم اما موضوع این است که الان همه پرسپولیسی ها باید دست به دست هم بدهند و اتحاد داشته باشند تا روزهای خوب تیم ادامه داشته باشد. بازیکنان تیم نشان دادند که می توانند کارهای بزرگ کنند و الان وقت حمایت است.پنجعلی در پاسخ به این سوال که در این شرایط حق با بازیکنان است و یا باشگاه، گفت: نمی توانیم اینگونه به موضوع نگاه کنیم. به هر حال همه باید از حواشی دوری کنند. هم باشگاه بیشتر تلاش کند که مشکلات حل شود و هم بازیکنان صبوری کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پنجعلی: نباید فرصت قهرمانی در آسیا را از دست بدهیم/ کریمی را درک می‌کنم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×