روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعیه باشگاه درباره مذاکره غیرقانونی یک تیم قطری با بشار از منبع پرسپولیس نیوز. "

اطلاعیه باشگاه درباره مذاکره غیرقانونی یک تیم قطری با بشار

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از باشگاه قطری که با بشار مذاکره غیرقانونی کرده به فیفا شکایت می کند. باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به وصول گزارش هایی مبنی بر مذاکره یک باشگاه قطری با بشار رسن، هافبک عراقی تیم، اعلام می داریم این بازیکن تحت قرارداد رسمی و معتبر با باشگاه پرسپولیس است و […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از باشگاه قطری که با بشار مذاکره غیرقانونی کرده به فیفا شکایت می کند. باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به وصول گزارش هایی مبنی بر مذاکره یک باشگاه قطری با بشار رسن، هافبک عراقی تیم، اعلام می داریم این بازیکن تحت قرارداد رسمی و معتبر با باشگاه پرسپولیس است و هرگونه مذاکره، اغوا یا توافق با او خلاف قوانین و مقررات فیفا و در تناقض آشکار با حقوق قانونی پرسپولیس است.بر این اساس باشگاه پرسپولیس این موضوع را از طریق مراجع انضباطی فیفا به طور جدی پیگیری کرده و به اطلاع فدراسیون فوتبال قطر نیز خواهد رساند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعیه باشگاه درباره مذاکره غیرقانونی یک تیم قطری با بشار از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×