روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: صددرصد با جدایی بشار مخالفیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

رسول‌پناه: صددرصد با جدایی بشار مخالفیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت با جدایی بشار رسن مخالفیم. مهدی رسول پناه در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: بشار رسن بازیکن پرسپولیس است و بازیکن پرسپولیس می ماند. وی ادامه داد: بشار با پرسپولیس قرارداد معتبر دارد. به او علاقه داریم، همان طور که او هم پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارد. باشگاه نیز به […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت با جدایی بشار رسن مخالفیم.مهدی رسول پناه در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: بشار رسن بازیکن پرسپولیس است و بازیکن پرسپولیس می ماند. وی ادامه داد: بشار با پرسپولیس قرارداد معتبر دارد. به او علاقه داریم، همان طور که او هم پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارد. باشگاه نیز به تعهدات قراردادی خود عمل کرده است. با توجه به تاکید کادر فنی روی حفظ او و اینکه علاوه بر تلاش پرسپولیس برای کسب پنجمین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، بازی بسیار مهم فینال لیگ قهرمانان را در پیش داریم، باشگاه با جدایی این بازیکن صددرصد مخالف است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: صددرصد با جدایی بشار مخالفیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×