روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: ۲۵۰ هزار یورو واریزی پرسپولیس به حساب برانکو نشست از منبع پرسپولیس نیوز. "

وکیل برانکو: ۲۵۰ هزار یورو واریزی پرسپولیس به حساب برانکو نشست

قسط اول واریزی باشگاه پرسپولیس به حساب برانکو ایوانکوویچ در حساب این مربی قرار گرفت. باشگاه پرسپولیس شب گذشته ۲۵۰ هزار یورو به حساب برانکو واریز کرد تا قسط اول مطالبات این مربی را پرداخت کند. درحالیکه تا ظهر امروز ۴۴ هزار یورو از این مبلغ به حساب برانکو نشسته بود لحظاتی پیش وکیل این […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

قسط اول واریزی باشگاه پرسپولیس به حساب برانکو ایوانکوویچ در حساب این مربی قرار گرفت.باشگاه پرسپولیس شب گذشته ۲۵۰ هزار یورو به حساب برانکو واریز کرد تا قسط اول مطالبات این مربی را پرداخت کند.درحالیکه تا ظهر امروز ۴۴ هزار یورو از این مبلغ به حساب برانکو نشسته بود لحظاتی پیش وکیل این مربی به فارس اعلام کرد تقریبا کل پول در حساب سرمربی کروات قرار گرفته است.باشگاه پرسپولیس قرار است فردا هم ۴۱۰ هزار یورو دیگر به حساب سرمربی اسبق خود در کرواسی واریز کند تا جمع دریافتی های وی به ۶۶۰ هزار یورو برسد.با این تفاسیر حدود ۱۵۰ هزار یورو از طلب وی باقی می ماند که به احتمال فراوان هفته آینده به حساب برانکو واریز خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: ۲۵۰ هزار یورو واریزی پرسپولیس به حساب برانکو نشست از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×