روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در نشست شبانه رسول‌پناه و بشار رسن چه گذشت؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

در نشست شبانه رسول‌پناه و بشار رسن چه گذشت؟

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در نشستی شبانه با رسول پناه خواسته هایش را مطرح کرد. به نقل از تسنیم، مهدی رسول پناه شب گذشته نشستی با بشار رسن و مدیر برنامه هایش برگزار کرد تا برای ادامه یا جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان به نتیجه برسند که این اتفاق رخ نداد. بشار در این نشست بر تصمیم […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در نشستی شبانه با رسول پناه خواسته هایش را مطرح کرد.به نقل از تسنیم، مهدی رسول پناه شب گذشته نشستی با بشار رسن و مدیر برنامه هایش برگزار کرد تا برای ادامه یا جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان به نتیجه برسند که این اتفاق رخ نداد.بشار در این نشست بر تصمیم خود مبنی بر ترک پرسپولیس و رفتن به تیم قطری تاکید کرد اما نتوانست رضایت رسول پناه را جلب کند. بشار که مدعی است از تیم قطری پیشنهاد سه میلیون دلاری برای دو فصل دارد، اصرار داشته و دارد که نمی خواهد این پیشنهاد خوب را از دست بدهد.از طرفی رسو ل پناه که از سوی هواداران پرسپولیس و همچنین یحیی گل محمدی برای حفظ بشار رسن تحت فشار است به این بازیکن تاکید کرد؛ پرسپولیس برای فصل جدید و فینال لیگ قهرمانان نیاز مبرمی به او دارد و به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نمی توانند بازیکنی جدید در پست وی به خدمت بگیرند.در قرارداد بشار رسن بندی وجود دارد مبنی بر اینکه اگر او پیشنهاد خارجی داشته باشد می تواند با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار جدا شود اما این بند از نیم فصل لیگ فعال خواهد شد، از این رو بشار به سرپرست باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داد قراردادش با پرداخت ۳۵۰ هزار دلار فسخ شود که رسول پناه نپذیرفت.مذاکرات شب گذشته آنها بی نتیجه ماند و بشار در تمرین امروز پرسپولیس شرکت نکرد تا نشان دهد تصمیمش را برای جدایی گرفته است. این در حالی است که گل محمدی شدیدا مخالف جدایی اوست.قرار است مذاکرات طرفین ادامه پیدا کند و احتمال اینکه باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایت نامه بشار مبلغ هنگفتی را طلب کند، زیاد است و در آن صورت بشار شاید حاضر به ماندن در جمع سرخپوشان شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در نشست شبانه رسول‌پناه و بشار رسن چه گذشت؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×