روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • پرسپولیس نیوز
  • رسول‌پناه: اجازه جدایی به بشار رسن نمی‌دهیم، او برای سالگرد مادرش به عراق می‌رود/ مشکل خلیل‌زاده را حل می‌کنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: اجازه جدایی به بشار رسن نمی‌دهیم، او برای سالگرد مادرش به عراق می‌رود/ مشکل خلیل‌زاده را حل می‌کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

رسول‌پناه: اجازه جدایی به بشار رسن نمی‌دهیم، او برای سالگرد مادرش به عراق می‌رود/ مشکل خلیل‌زاده را حل می‌کنیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بشار رسن بازیکن ما است و در پرسپولس می ماند اما یکی دو روز برای حضور در مراسم سالگرد مادرش به عراق می رود. مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ان شاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما بر اساس وظیفه ای که داریم باید بحث […]   Read more...

This article is copyright ©  اخبار سرخپوشان پایتخت

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بشار رسن بازیکن ما است و در پرسپولس می ماند اما یکی دو روز برای حضور در مراسم سالگرد مادرش به عراق می رود.مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ان شاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما بر اساس وظیفه ای که داریم باید بحث پرداخت مطالبات برانکو را انجام دهیم.امیدواریم این قائله هر چه سریع تر به خیر شود و خیال همه هواداران راحت شود. سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می کنیم به همین دلیل می خواهیم این موضوع را خیلی سریع حل کنیم. رسول پناه درباره جلسه شب گذشته اش با بشار رسن توضیح داد: باشگاه مخالف صد در صد جدایی رسن است و این موضوع را به وی اعلام کرده ایم. رسن با ما قرارداد دارد و نمی تواند جایی برود. شب گذشته به هتل رفته و ضمن احوالپرسی از رسن بار دیگر به این بازیکن گفتم پرسپولیس صد در صد مخالف این قضیه است. به رسن گفتم با ما قرارداد دارد و باید به این قرارداد عمل کند.وی تصریح کرد: باشگاه نه می تواند مخالفت کند و نه اجازه جدایی به رسن می دهد. به بشار گفتم باید به تعهدات خود عمل کند. پرسپولیس روی حفظ این بازیکن مصمم است و این موضوع را خیلی جدی می گیرد. تمام هواداران نگران هستند و ما این موضوع را درک می کنیم. پرسپولیس در آستانه قهرمانی است و نمی خواهیم بازیکنان خود را از دست دهیم.سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره شرکت نکردن بشار رسن در تمرینات اخیر پرسپولیس توضیح داد: بشار به من گفت یکی دو روز باید برای شرکت در مراسم سالگرد مادرم به عراق بروم و با این موضوع موافقت کردم. به باشگاه قطری هم نامه زدیم و گفتیم کارش برای مذاکره با رسن درست نبوده. حتی نامه مجددی را برای این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم زیرا قرارداد بشار با پرسپولیس جاری و ساری است. این باشگاه قطری حق مذاکره با بازیکنان ما را ندارد. به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار هم این موضوع را تائید کرده است.رسول پناه در مورد آخرین وضعیت محمد نادری با این باشگاه گفت: قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و همچنان منتظر این بازیکن هستیم. وی درباره وضعیت شجاع خلیل زاده عنوان کرد: قرار است با این بازیکن مذاکره کرده و شجاع را هم راضی می کنیم. خلیل زاده یکی از بهترین بازیکنان ما است که انگیزه زیادی دارد و افتخار پرسپولیس است. تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا مشکل این بازیکن حل شود. سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شنیده می شود محمد نادری به تماس مدیران باشگاه پاسخ نمی دهد، تصریح کرد: با مدیر برنامه های این بازیکن در ارتباط هستیم و چند بار هم این موضوع را اعلام کردیم. روز گذشته مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد امروز (پنجشنبه)به باشگاه می آید من هم در باشگاه منتظر می مانم.رسول پناه درباره مذاکره نادری با استقلال گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول‌پناه: اجازه جدایی به بشار رسن نمی‌دهیم، او برای سالگرد مادرش به عراق می‌رود/ مشکل خلیل‌زاده را حل می‌کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×