روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقی‌زاده: مراحل واگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان پاییز انجام می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

تقی‌زاده: مراحل واگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان پاییز انجام می‌شود

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پیگیری های انجام شده در حوزه ورزش گفت: مراحل واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال در فرابورس تا پایان پاییز انجام خواهد شد. جمشید تقی زاده روز پنجشنبه در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: وزیر ورزش و جوانان از یک سال گذشته اختیار […]

معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پیگیری های انجام شده در حوزه ورزش گفت: مراحل واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال در فرابورس تا پایان پاییز انجام خواهد شد.جمشید تقی زاده روز پنجشنبه در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: وزیر ورزش و جوانان از یک سال گذشته اختیار واگذاری تیم های پرسپولیس و استقلال را به بنده تفویض کرد.وی افزود: در این مدت افزون بر ۶۰ جلسه برگزار شد و نسبت به شفاف سازی مالی و حقوقی اقدام شد و به دنبال آن هر کدام از این تیم ها یک مِلک با سند تک برگی گرفتند.تقی زاده تصریح کرد: در صورت برگزاری هر ۲ مجمع در ۲۰ روز آینده، تا پایان پاییز سال جاری واگذاری سهام این ۲ شرکت فرهنگی ورزشی به بخش غیردولتی قابل عرضه در فرابورس خواهد بود.وی در ادامه یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی موقعیت های بسیار خوبی برای بخش ورزش و تربیت بدنی و جوانان ایجاد کرد.معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: بعد از تشکیل این وزارتخانه، برای نخستین بار لایحه اهداف ورزش و جوانان در مجلس یازدهم مصوب شد.وی گفت: سعی می شود لایحه جامع باشگاه داری تهیه و با تصویب آن ورزش کشور با تحول و افق های جدید مواجه شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تقی‌زاده: مراحل واگذاری پرسپولیس و استقلال تا پایان پاییز انجام می‌شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×