روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمود خوردبین: پهلوان دوباره شماره ۱۴ را زنده کرده است/ پول حلال همه مشکلات پرسپولیس است از منبع پرسپولیس نیوز. "

محمود خوردبین: پهلوان دوباره شماره ۱۴ را زنده کرده است/ پول حلال همه مشکلات پرسپولیس است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: من خودم به عشق یوهان کرویف اسطوره آژاکس و تیم ملی هلند پیراهن شماره ۱۴ می پوشیدم و حالا احسان پهلوان آن را به تن می کند. محمود خوردبین پیشکسوت پرسپولیس هم یکی از افرادی بود که در نشست اخیر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت کرد. در همین راستا این پیشکسوت سپیدموی و […]

پیشکسوت پرسپولیس گفت: من خودم به عشق یوهان کرویف اسطوره آژاکس و تیم ملی هلند پیراهن شماره ۱۴ می پوشیدم و حالا احسان پهلوان آن را به تن می کند.محمود خوردبین پیشکسوت پرسپولیس هم یکی از افرادی بود که در نشست اخیر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت کرد. در همین راستا این پیشکسوت سپیدموی و دوست داشتنی گپی با خبرورزشی زد که ماحصل آن را در قالب مصاحبه می خوانید.تصاویر شما را هم در نشست با فراکسیون ورزش مجلس دیدیم. توضیحی می دهید؟از طریق دوستان خبردار شدیم که باید به دیدار نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در فراکسیون ورزش برویم و به اتفاق علی پروین رفتیم.حمید درخشان البته گلایه داشت که چرا دعوت نشده است.حق با حمید است. درخشان یکی از باسابقه ترین پرسپولیسی هاست که باید دعوت می شد. البته محمد پنجعلی به علت بیماری و محمد دادکان هم به خاطر مشکلات خانوادگی از حضور در این نشست عذر خواستند. من خودم هم دعوت شدم و واقعاً نمی دانم برنامه ریزی از سوی چه کسانی انجام شده بود. محمد مایلی کهن هم باید دعوت می شد و…شما در این نشست چه صحبتی را مطرح کردید؟بیشتر صحبت ها بر سر مشکلات مالی بود. پرسپولیس تیمی پرطرفدار در ایران است که هواداران میلیونی دارد. این تیم نباید این همه مشکل مالی داشته باشد. باید منابع مالی مناسبی فراهم شود تا پرسپولیس راحت تر بازی کند. صحبت من هم حل این مشکلات و حفظ کلیه نفرات برای فینال لیگ قهرمانان آسیاست. ان شاءا… بتوانیم قهرمانی آسیا را جشن بگیریم.با این همه تجربه ای که در فوتبال دارید فکر می کنید بزرگ ترین مشکل پرسپولیس چیست؟پول حلال همه مشکلات است!خیلی خلاصه و مختصر گفتید.زیاده گویی فایده ای ندارد. همه می دانند بزرگ ترین مشکل باشگاه پرسپولیس و البته استقلال پول است و اگراین تیم ها دغدغه مالی نداشته باشند می توانند افتخارات بیشتری هم کسب کنند.مجلسی ها چه قولی دادند؟واقعاً برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ورزشی و فوتبالی هستند. همه را به اسم می شناختند و به موفقیت پرسپولیس و استقلال علاقه مند هستند. امیدوارم این جلسات خروجی خوبی هم داشته باشد و به سود باشگاه های پرطرفدار شود.راستی از بازی شماره ۱۴ پرسپولیس راضی بودید؟احسان پهلوان؟بله، پیراهن شماره ۱۴ را پوشید که زمانی شما در پرسپولیس می پوشیدید.بله، از بازی این پسر خوشم آمد. احسان پهلوان شماره ۱۴ پرسپولیس را دوباره زنده کرد. من خودم به عشق یوهان کرویف اسطوره آژاکس و تیم ملی هلند پیراهن شماره ۱۴ می پوشیدم و حالا احسان پهلوان آن را به تن می کند. حیف که در فینال لیگ قهرمانان آسیا احسان و همین طور وحید امیری را نداریم. امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت عیسی آل کثیر را ببخشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمود خوردبین: پهلوان دوباره شماره ۱۴ را زنده کرده است/ پول حلال همه مشکلات پرسپولیس است از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×