روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول پناه با جمع کردن وسایلش از پرسپولیس رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

رسول پناه با جمع کردن وسایلش از پرسپولیس رفت

سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس پس از جلسه با بشار رسن با خبرنگاران صحبت نکرد. مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس که از سمت خود در این باشگاه استعفا کرده بود، روز سه شنبه جلسه ای را با بشار رسن برگزار کرد. او که همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره به فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس ادامه […]

سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس پس از جلسه با بشار رسن با خبرنگاران صحبت نکرد.مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس که از سمت خود در این باشگاه استعفا کرده بود، روز سه شنبه جلسه ای را با بشار رسن برگزار کرد.او که همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره به فعالیت خود در باشگاه پرسپولیس ادامه می دهد، پس از خروج از ساختمان باشگاه پرسپولیس با خبرنگاران صحبتی نکرد.وی هنگام خروج از باشگاه کیسه ای در دست داشت که به نظر می رسد وسایلش را برای رفتن از باشگاه جمع آوری کرده است.رسول پناه در پاسخ به سوال خبرنگاران و هواداران که بابت رفتار روزهای گذشته او انتقاد داشتند پاسخی نداده و پس از سوار شدن به اتومبیل باشگاه را ترک کرد.قرار است فردا (چهارشنبه) جلسه مهمی در وزارت ورزش و جوانان با حضور اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شود تا سرپرست این باشگاه معرفی شود.البته رسول پناه هنوز رئیس و عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است و از این سمت هنوز استعفا نداده و در جلسات آتی حاضر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسول پناه با جمع کردن وسایلش از پرسپولیس رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×