روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد انصاری تا عید نوروز نمی‌رسد از منبع پرسپولیس نیوز. "

محمد انصاری تا عید نوروز نمی‌رسد

جدایی شجاع خلیل زاده تمام برنامه های گل محمدی را برهم زد و پرسپولیسی که پیش از لیگ قهرمانان آسیا ۷ خرید لیگ برتری اش را انجام داده بود، برای جذب نفر جایگزین دچار مشکل شده اند. پرسپولیسی ها بعد از پایان لیگ قهرمانان آسیا با ۲ بازیکن فصل قبل قطع همکاری کردند که یکی از این بازیکن ها محمد انصاری بود […]

جدایی شجاع خلیل زاده تمام برنامه های گل محمدی را برهم زد و پرسپولیسی که پیش از لیگ قهرمانان آسیا ۷ خرید لیگ برتری اش را انجام داده بود، برای جذب نفر جایگزین دچار مشکل شده اند.پرسپولیسی ها بعد از پایان لیگ قهرمانان آسیا با ۲ بازیکن فصل قبل قطع همکاری کردند که یکی از این بازیکن ها محمد انصاری بود که به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی فعلا نمی تواند در میادین حاضر شود.انصاری در این مدت که شجاع پرسپولیس را ترک کرده با انتشار مواردی در صفحات شخصی اش در فضای مجازی مدعی شده که دویدن را آغاز کرده و می تواند خیلی زود به میادین برگردد و همین موضوع باعث شد تا برخی تصور کنند که او به زودی آماده بازگشت به میادین می شود.اما پیگیری های خبرنگار فرهیختگان نشان می دهد که انصاری باید تا نوروز سال ۱۴۰۰ دوران نقاهت را پشت سر بگذارد و اگر خیلی خوب در درمان پیشرفت کند در بهترین شرایط اواسط اسفندماه می تواند برای تیمش به میدان برود و دانستن این موضوع باعث می شود که روی این گزینه سرخ ها قلم قرمز کشیده شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد انصاری تا عید نوروز نمی‌رسد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×