روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: برد تیم مهم‌ است نه بازی کردن من/ کرونا نداشتم از منبع پرسپولیس نیوز. "

رسن: برد تیم مهم‌ است نه بازی کردن من/ کرونا نداشتم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ابتلایش به ویروس کرونا را تکذیب کرد. بشار رسن، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، بعد از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد: قبل از هر چیز خدا شکر می کنم که برنده شدیم و سه امتیاز را گرفتیم. من دیرتر به تیم اضافه شدم و کادر فنی به بازیکنانی که آمادگی بیشتری […]

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ابتلایش به ویروس کرونا را تکذیب کرد. بشار رسن، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، بعد از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد: قبل از هر چیز خدا شکر می کنم که برنده شدیم و سه امتیاز را گرفتیم. من دیرتر به تیم اضافه شدم و کادر فنی به بازیکنانی که آمادگی بیشتری دارند بازی می دهد. مهم نیست بازی کنم یا نه یا وسط بازی به زمین بروم، مهم این است که تیم برنده شود.او درباره شایعه ابتلایش به کرونا هم توضیح داد: نه اینگونه نیست. ما یکی، دو بازیکن در عراق داشتیم که به کرونا مبتلا شدند و احتمال می دادند که من هم مبتلا شده باشم یا ناقل باشم ولی در تستی که با بازیکنان تیم دادیم مشخص شد که کرونا ندارم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسن: برد تیم مهم‌ است نه بازی کردن من/ کرونا نداشتم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×