روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش آخرین تمرین پیش از دربی/ پرسپولیس برای دربی تمرین کرد و به اردو رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

گزارش آخرین تمرین پیش از دربی/ پرسپولیس برای دربی تمرین کرد و به اردو رفت

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دربی پایتخت، امروز یکشنبه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، قبل از شروع تمرین امروز، جعفر سمیعی مدیر عامل و عضو هیات مدیره به همراه ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه و غلامعلی محمدعلیپور عضو […]

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دربی پایتخت، امروز یکشنبه از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، قبل از شروع تمرین امروز، جعفر سمیعی مدیر عامل و عضو هیات مدیره به همراه ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه و غلامعلی محمدعلیپور عضو هیات مدیره، در جمع سرخپوشان حضور یافتند و دقایقی با اعضای تیم به گفتگو پرداخته و برای آنها آرزوی موفقیت کردند.تمرین امروز با گرم کردن بازیکنان زیرنظر مربی بدنساز تیم استارت خورد و سرخپوشان پس از آن، با استارت های کوتاه و مرور کارهای تاکتیکی و تیمی، آماده حضور در بازی فردا مقابل رقیب سنتی خود شدند.کلیه بازیکنان در تمام مراحل تمرین یک ساعته امروز شرکت کردند و بسیار شاداب و با طراوت کار خود را به اتمام رساندند.بعد از پایان تمرین، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بلافاصله راهی هتل شدند تا در اردوی شب قبل از مسابقه حاضر باشند.گفتنی است؛ دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران معوقه از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه فردا دوشنبه ۲۲ دی ماه، در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش آخرین تمرین پیش از دربی/ پرسپولیس برای دربی تمرین کرد و به اردو رفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×