روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسابقه پیش‌بینی دربی با جایزه از منبع پرسپولیس نیوز. "

مسابقه پیش‌بینی دربی با جایزه

برای شرکت رایگان در مسابقه پیش بینی دربی ۹۴ پرسپولیس و استقلال از روش های زیر استفاده کنید. ۱- صفحه اینستاگرام ما را فالو کنید و زیر پست آخر مربوط به نظرسنجی عدد نتیجه خود را به همراه نام تیم برنده در کامنت بنویسید. (لینک صفحه) ۲- در کانال یوتیوب ما سابسکرایب کنید و زیر […]

برای شرکت رایگان در مسابقه پیش بینی دربی ۹۴ پرسپولیس و استقلال از روش های زیر استفاده کنید.۱- صفحه اینستاگرام ما را فالو کنید و زیر پست آخر مربوط به نظرسنجی عدد نتیجه خود را به همراه نام تیم برنده در کامنت بنویسید. (لینک صفحه)۲- در کانال یوتیوب ما سابسکرایب کنید و زیر ویدیو مربوط به مسابقه عدد نتیجه خود را به همراه نام تیم برنده در کامنت بنویسید. (لینک کانال)۳- در کانال تلگرام ما عضو شوید و در پست مربوط به مسابقه عدد نتیجه خود را به همراه نام تیم برنده در کامنت بنویسید. (لینک کانال)کیت اول پرسپولیس با نام خودتان به برندگان اهدا می شود. نام و لینک پروفایل برنده ها هم در استوری و کانال قرار داده می شود.نکته: کامنت هایی که ویرایش شده باشد در مسابقه شرکت داده نمی شود.نکته: برای شرکت در مسابقه حتما باید عضو صفحه یا کانال باشید.نکته:برای اینکه شانس خود را بیشتر کنید می توانید در هر سه صفحه و کانال نظرات خود را ارسال کنید.نکته:اگر پست پست مسابقه را در استوری خود با تگ کردن صفحه منتشر کنید شانس برنده شدن شما سه برابر می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسابقه پیش‌بینی دربی با جایزه از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×