روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال در دربی از منبع پرسپولیس نیوز. "

ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال در دربی

تیم فوتبال پرسپولیس باید در نود و چهارمین دربی پایتخت به مصاف تیم استقلال برود. نود و چهارمین دربی پایتخت از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می شود. یحیی گل محمدی در این دیدار برخلاف بازی با سپاهان قصد دارد تغییراتی در شاکله تیم ایجاد کند. […]

تیم فوتبال پرسپولیس باید در نود و چهارمین دربی پایتخت به مصاف تیم استقلال برود.نود و چهارمین دربی پایتخت از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می شود.یحیی گل محمدی در این دیدار برخلاف بازی با سپاهان قصد دارد تغییراتی در شاکله تیم ایجاد کند. در خط دفاعی شرایط یکسان بوده اما سعید آقایی جایگزین علی شجاعی خواهد شد. در خط عافبک نیز پرسپولیس با ۴ هافبک پا به میدان خواهد گذاشت و هرچند برخی معتقدند که یحیی به کمال کامیابی نیا بازی نخواهد داد و امید عالیشاه به میدان خواهد رفت اما این موضوع بعید به نظر می رسد. در فاز هجومی نیز به احتمال فراوان عبدی و امیری راهی میدان خواهند شد.با توجه به شرایط تیمی و بررسی ترکیب های پرسپولیس در دیدار های گذشته این تیم، به نظر می رسد سرخپوشان در دربی با ترکیب زیر به میدان بروند.حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی عبدی.محمود فکری برای این دیدار به غیر از سبحان خاقانی که مصدوم شده است، همه بازیکنانش را در اختیار خواهد داشت. تمرینات اخیر استقلال نشان می دهد که فکری خیلی قصد تغییر در ترکیب تیمش به نسبت بازی با آلومینیوم اراک را ندارد و تنها آرش رضاوند به ترکیب اصلی بازمی گردد و احتمال دارد که هروویه میلیچ یا نادری در دفاع چپ به میدان بروند. با این شرایط، محمد دانشگر احتمالا نیمکت نشین خواهد بود.البته گفته می شود که شاید محمود فکری موسوی را نیمکت نشین کرده و به جای او مهدی مهدی پور را راهی میدان کند.ترکیب احتمالی استقلال به شرح زیر است:رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، وریا غفوری، محمد نادری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، احمد موسوی، مهدی مهدی پور، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال در دربی از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×