روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: در مورد مهدی عبدی حق را به یحیی گل‌محمدی می‌دهم از منبع پرسپولیس نیوز. "

حمید درخشان: در مورد مهدی عبدی حق را به یحیی گل‌محمدی می‌دهم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: هوادار پرسپولیس حاضر است قهرمان نشود اما تیمش مقابل استقلال برنده شود. حمید درخشان، سرمربی و کاپیتان سابق پرسپولیس یکی از کسانی است که تجربه کافی از دربی دارد. او به عنوان سرمربی هرگز دربی را به استقلال نباخته است. به همین بهانه در خبروزشی با درخشان تماس گرفتیم و… شما هرگز به عنوان […]

پیشکسوت پرسپولیس گفت: هوادار پرسپولیس حاضر است قهرمان نشود اما تیمش مقابل استقلال برنده شود.حمید درخشان، سرمربی و کاپیتان سابق پرسپولیس یکی از کسانی است که تجربه کافی از دربی دارد. او به عنوان سرمربی هرگز دربی را به استقلال نباخته است. به همین بهانه در خبروزشی با درخشان تماس گرفتیم و…شما هرگز به عنوان سرمربی دربی را نباخته اید. درست است؟بله، لطف خدا و زحمات همکاران و بازیکنان پرسپولیس باعث شده بود مقابل استقلال تهران بازنده نباشم.راز و رمز شما برای موفقیت در بازی های مقابل استقلال به عنوان سرمربی پرسپولیس چه بود؟بحث فنی و تاکتیکی به جای خود اما مهم تر از آن نترسیدن سرمربی است. اگر سرمربی شهامت داشته باشد و آن را به تیم انتقال دهد شانس برد افزایش پیدا خواهد کرد.می خواهید بگویید بازیکن هم متوجه می شود سرمربی نترسیده است؟دقیقاً همین طور است. سرمربی فرمانده تیم در اردو، هتل، رختکن و زمین مسابقه است. بازیکن به راحتی تشخیص می دهد سرمربی اش ترسیده یا آرامش کافی برای دربی دارد.شما از بازی با استقلال نمی ترسیدید یا اینکه نگران نبودید؟به شخصه چه در زمان بازی و چه مربیگری روز دربی راحت بودم. نمی دانم ولی هم آرامش داشتم و هم خیالم راحت بود.خاطره انگیزترین دربی زندگی شما کدام بود؟همان دربی که با گل های بزیک، مهدوی کیا و طاهرزاده ۳ بر صفر از استقلال بردیم.۲۰ تیرماه ۱۳۷۶ و روز خداحافظی فرشاد پیوس را می گویید. بله، تیم جوانی داشتیم و من هم سرمربی بودم. فرشاد در روز باشکوهی از فوتبال خداحافظی کرد و با ۳ گل استقلال را شکست دادیم.خاطره خاصی از آن بازی دارید؟وقتی می خواستم بهنام طاهرزاده را به زمین بفرستم بعضی ها در استادیوم معترض شدند که این چه تعویضی است؟ اما همین بهنام طاهرزاده گل سوم پرسپولیس را به استقلال زد.در بازی با سپاهان اصفهان، مهدی عبدی نیمکت نشین شد و تازه از دقیقه ۲+۹۰ وارد زمین شد. شما در این رابطه و اینکه پرسپولیس بدون مهاجم تخصصی بازی کرد، صحبتی ندارید؟من کنار تیم نیستم اما حق را به یحیی گل محمدی می دهم. بازیکن پرسپولیس باید بداند پیراهن چه تیمی را پوشیده است. باید قدر فرصت هایی که سرمربی به او می دهد را بداند و هر روز بهتر از دیروز باشد. مهدی عبدی نشان داده بازیکن مستعدی است ولی باید فراز و نشیب کمتری داشته باشد.دربی چه تفاوتی با بازی های دیگر دارد؟این یک مسابقه خاص برای هواداران است. هوادار پرسپولیس حاضر است قهرمان نشود اما تیمش مقابل استقلال برنده شود. در این دیدار هر تیمی فلسفه و تفکر برد داشته باشد، برنده خواهد شد.خطرناک ترین بازیکن استقلال کدام یک است؟من فکر می کنم مهدی قایدی خطرناک است و باید مهار شود. کنترل او خیلی به موفقیت پرسپولیس کمک خواهد کرد.نتیجه این دربی را چگونه پیش بینی می کنید؟من فکر می کنم پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر استقلال را شکست دهد.زننده گل چه کسی خواهد بود؟فرقی نمی کند. همین که یک پرسپولیسی گل بزند کافی است!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: در مورد مهدی عبدی حق را به یحیی گل‌محمدی می‌دهم از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×