روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهرنگ علوی: بزرگ‌ترین افتخار چند سال اخیر استقلال شکست پرسپولیس در فینال آسیا بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

بهرنگ علوی: بزرگ‌ترین افتخار چند سال اخیر استقلال شکست پرسپولیس در فینال آسیا بود

بهرنگ علوی یکی از فوتبالی ترین هنرمندان ایران است، به طوری که موقع عقد قرارداد پروژه هایش شرط می کند موقع پخش بازی تیم های محبوبش کار نمی کند و مشغول دیدن فوتبال می شود. با بهرنگ که به شدت پرسپولیسی و یوونتوسی است در خصوص شرایط پرسپولیس برای بازی حساس امروز مقابل استقلال گفت وگویی در خبرورزشی انجام دادیم که در […]

بهرنگ علوی یکی از فوتبالی ترین هنرمندان ایران است، به طوری که موقع عقد قرارداد پروژه هایش شرط می کند موقع پخش بازی تیم های محبوبش کار نمی کند و مشغول دیدن فوتبال می شود.با بهرنگ که به شدت پرسپولیسی و یوونتوسی است در خصوص شرایط پرسپولیس برای بازی حساس امروز مقابل استقلال گفت وگویی در خبرورزشی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.بعد از باخت پرسپولیس در فینال دوستان استقلالی ات کری نخواندند؟چرا خیلی ها کری خواندند و گفتند ستاره آسیایی ندارید. من هم در جواب گفتم ستاره های آسیایی ما در زمین بودند. ۴ نفری که در کل تاریخ مرد سال آسیا شدند از پرسپولیس بودند؛ دایی، کریمی، عزیزی و مهدوی کیا مرد سال آسیا شدند.دربی را چطور می بینی؟ دربی بدون تماشاگر مثل بازی تدارکاتی است. این بازی حساس است ولی هیجان ندارد. در مورد بازی هم باید بگویم پرسپولیس اگر از حال و هوای فینال آسیا بیرون بیاید استقلال را شکست می دهد. درست است استقلال صدرنشین است ولی شک نکنید این موضوع موقتی است و آنها خیلی زود صدر را از دست می دهند. به نظرم استقلال با وجود داشتن دو جین بازیکن خوب تیم مطمئنی نیست و اگر بچه ها خودشان باشند دربی را می برند. حدسم این است که دربی فیزیکی و البته پرکارتی پیش رو داریم و حتی این احتمال را می دهم که بازی اخراجی داشته باشد.به پرسپولیس لقب تیم خاص هم دادند؛ نظرت در این مورد چیست؟ پوکر قهرمانی کردیم و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم معلوم است که خاص هستیم. پس انتظار دارید تیمی که در این سال ها هیچ افتخاری به دست نیاورده خاص باشد؟ بزرگترین افتخار این دوستان شکست پرسپولیس در فینال آسیا بود که حسابی شادی کردند و خوشحال شدند. قشنگ ترین حرف ها را پیروز قربانی در خصوص این عده زد. قربانی با این صحبت ها شخصیت بالای خودش را نشان داد. تیم هنرمندان هم چند روز پیش قهرمان شد و جام گرفت ولی استقلالی ها چند سال است که رنگ قهرمانی را ندیدند.به نظرت پرسپولیس امسال هم می تواند قهرمان شود؟کلی بازیکن کلیدی را از ما جدا کردند و آخرین ضربه را هم با فرستادن بشار زدند. ما پرسپولیسیم و کم نمی آوریم شک نکنید امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم. به خاطر پوشاندن ضعفشان به ما می گویند حکومتی ولی همیشه بیشترین سود را از داوری کردند. همین بازی آخرشان با آلومینیوم را ببینید دو پنالتی که یکی از آنها دقیقه یک بود را نگرفتند. شما فکر کنید به جای دیاباته اگر یک پرسپولیسی آن هند را می کرد استقلالی ها شهر که هیچ دنیا را به هم می ریختند. آنها از قهرمانی های ما حسرت می خورند به همین دلیل می گویم پوکر کردیم گلات هم می کنیم تا ببینیم امسال چه بهانه ای می آورند.چیزهای جالبی در خصوص شروط فوتبالی که برای کارگردانان و تهیه کنندگان می گذاری شنیدیم. دوست داریم خودت این موضوع را برای ما تعریف کنی.تقریباً همه عوامل سینما و تلویزیون که با من کار کردند می دانند که من چقدر پرسپولیس و یوونتوس را دوست دارم. به همین خاطر موقع عقد قرارداد پروژه ها بندی در قرارداد می گذارم که در صورت همزمانی فیلمبرداری با بازی های پرسپولیس و یوونتوس من کار نمی کنم. برای همین موضوع هم همیشه مجبورم به تهیه شکننده ها تخفیف بدهم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهرنگ علوی: بزرگ‌ترین افتخار چند سال اخیر استقلال شکست پرسپولیس در فینال آسیا بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×