روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کری‌خوانی و نصب نماد‌های ۲ تیم در ورزشگاه/ چمن آزادی مهیای دربی شد + تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

کری‌خوانی و نصب نماد‌های ۲ تیم در ورزشگاه/ چمن آزادی مهیای دربی شد + تصاویر

ورزشگاه آزادی در فاصله چهار ساعت تا آغاز نودوچهارمین دربی پایتخت، آماده برگزاری این دیدار شد. تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. * با توجه با شیوع ویروس کرونا و عدم حضور هواداران در […]

ورزشگاه آزادی در فاصله چهار ساعت تا آغاز نودوچهارمین دربی پایتخت، آماده برگزاری این دیدار شد.تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.* با توجه با شیوع ویروس کرونا و عدم حضور هواداران در ورزشگاه ها دیدار امروز استقلال و پرسپولیس مثل سایر بازی ها بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.* کانون هواداران دو تیم با توجه عدم حضور هواداران برای حمایت از تیم های محبوب خود، طرح های موزاییکی، پرچم و نماد دو باشگاه را در ورزشگاه آزادی نصب کردند.در غیاب تماشاگران استقلال و پرسپولیس، کانون های هواداران دو باشگاه جور آنها را کشیده و با طرح های موزاییکی برای هم کری خواندند. * عوامل اجرایی حاضر ورزشگاه آزادی در فاصله ۴ ساعت تا آغاز بازی، زمین چمن بازی را برای این دیدار مهیا کردند. خط کشی و کوتاه کردن چمن بخش عمده کار آنها بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کری‌خوانی و نصب نماد‌های ۲ تیم در ورزشگاه/ چمن آزادی مهیای دربی شد + تصاویر از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×