روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی/خیابانی گزارشگر بازی شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی/خیابانی گزارشگر بازی شد

تعدادی از هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس در مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند. دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. * با توجه به برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران، دور تا دور ورزشگاه آزادی مأموران نیروی انتظامی مستقر هستند و اجازه حضور هیچ فرد متفرقه ای را […]

تعدادی از هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس در مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند. دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. * با توجه به برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران، دور تا دور ورزشگاه آزادی مأموران نیروی انتظامی مستقر هستند و اجازه حضور هیچ فرد متفرقه ای را به داخل ورزشگاه نمی دهند. * تعدادی از تماشاگران دو تیم با در دست داشتن پرچم های قرمز و آبی در مقابل درب غربی مجموعه ورزشی آزادی حضور دارند. * تدابیر شدید امنیتی در ورزشگاه آزادی صورت گرفته و خودروهایی که قصد ورود به مجموعه را دارند بازرسی می شوند.* اتوبوس تیم استقلال ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه وارد ورزشگاه شد که تعداد انگشت شمار تماشاگران استقلال اعضای این تیم را تشویق کردند.* تعدادی از گزارشگران تلویزیونی مجوز حضور در ورزشگاه را پیدا نکرده و به آنها اجازه ورود داده نشد. نماینده شبکه خبر نیز با وجود تلاش فراوان، به دلیل نداشتن آیدی کارت نتوانست وارد مجموعه شود که البته رایزنی ها برای حضور این تعداد از گزارشگران در داخل مجموعه در حال انجام است. * اتوبوس تیم فوتبال استقلال در سا عت ۱۴:۳۰ وارد ورزشگاه شدند. * رضا کرمانشاهی داور دیدار امروز استقلال و پرسپولیس پس از ورود به ورزشگاه، به همراه کمک های خود از بخش های مختلف چمن ورزشگاه بازدید کردند.* با توجه به میزبانی تیم استقلال در این دیدار، قرار است شعارهای حمایتی این تیم از طریق سیستم های صوتی حاضر در ورزشگاه پخش شود.* بازیکنان استقلال در زمان ورود به ورزشگاه، از روحیه بسیار بالایی برخوردار بودند که در این بین، وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان با عکاسان حاضر در تونل ورزشگاه شوخی کرد.* پرویز مظلومی مدیر تیم استقلال که با یکی از گزارشگران تلویزیونی گفت وگو می کرد، از خاطرات خود به عنوان بازیکن و مربی در دربی ها صحبت کرد.* با وجود اینکه اعلام شد مهدی زاده گزارشگر جوان برنامه فوتبال برتر این دیدار را گزارش می کند اما وی این موضوع را تکذیب کرد. جواد خیابانی دیدار دو تیم را گزارش خواهد کرد.*تیم داوری این مسابقه ساعت ۱۵:۲۰ وارد زمین شد و از وضعیت زمین و همچنین تور دروازه ها بازدید کرد.*رشید مظاهری اولین بازیکنی بود که برای گرم کردن به همراه سعید عزیزیان وارد زمین شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی/خیابانی گزارشگر بازی شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×