روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جذب مغانلو هنوز منتفی نشده است از منبع پرسپولیس نیوز. "

جذب مغانلو هنوز منتفی نشده است

جذب شهریار مغانلو توسط پرسپولیس باوجود برخی اختلاف نظرها هنوز منتفی نشده است. به نقل از ایرنا، شهریار مغانلو یکی از اهداف نقل انتقالات پرسپولیس است. صحبت حضور وی در جمع سرخ ها در ابتدای فصل مطرح شد اما در آن مقطع این بازیکن با قراردادی سه ساله به تیم سانتاکلارا پرتغال پیوست. با این حال با […]

جذب شهریار مغانلو توسط پرسپولیس باوجود برخی اختلاف نظرها هنوز منتفی نشده است.به نقل از ایرنا، شهریار مغانلو یکی از اهداف نقل انتقالات پرسپولیس است. صحبت حضور وی در جمع سرخ ها در ابتدای فصل مطرح شد اما در آن مقطع این بازیکن با قراردادی سه ساله به تیم سانتاکلارا پرتغال پیوست. با این حال با گذشت تنها یک نیم فصل، دوباره صحبت انتقال این مهاجم به پرسپولیس مطرح شد.در همین راستا باشگاه راهکارهای مختلف را مانند جذب قرضی و یا قطعی این بازیکن بررسی کرد.البته در مسیر جذب احتمالی مغانلو اختلاف نظراتی به وجود آمد و باعث شد برخی خبر از منتفی شدن این انتقال بدهند با این حال، این انتقال را هنوز نمی توان منتفی دانست و تکلیف پیوستن شهریار به پرسپولیس تا پایان هفته جاری مشخص شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جذب مغانلو هنوز منتفی نشده است از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×