روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کرمانی‌مقدم: این پرسپولیس راحت قهرمان می‌شود/ از دیدن بازی عالیشاه کیف کردم از منبع پرسپولیس نیوز. "

کرمانی‌مقدم: این پرسپولیس راحت قهرمان می‌شود/ از دیدن بازی عالیشاه کیف کردم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: این پرسپولیس به راحتی می تواند قهرمانی پایان فصل را هم جشن بگیرد. مرتضی کرمانی مقدم حالا در حال مربیگری در تیم دسته اولی بادران است و بازی های تیم محبوبش پرسپولیس را نیز با دقت و وسواس خاصی تماشا می کند. با این پیشکسوت پرسپولیس پس از بازی تیم گل محمدی و گل گهر سیرجان دقایقی در […]

پیشکسوت پرسپولیس گفت: این پرسپولیس به راحتی می تواند قهرمانی پایان فصل را هم جشن بگیرد.مرتضی کرمانی مقدم حالا در حال مربیگری در تیم دسته اولی بادران است و بازی های تیم محبوبش پرسپولیس را نیز با دقت و وسواس خاصی تماشا می کند. با این پیشکسوت پرسپولیس پس از بازی تیم گل محمدی و گل گهر سیرجان دقایقی در خبرورزشی گپ زدیم .آقا مرتضی بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان را دیدید؟هم دیدم و هم لذت بردم. از تماشای بازی امید عالیشاه واقعاً کیف کردم.جداً؟!بله، امید بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشت و یک گل انفرادی و تماشایی زد. گلی که نظیر آن کمتر در فوتبال ایران اتفاق می افتد.فکرش را می کردید پرسپولیس بتواند در خانه گل گهر سیرجان ۵ گل به حریف بزند؟راستش را بخواهید نه!حتی خود یحیی گل محمدی هم اعتراف کرد که فکرش را نمی کرده تیمش ۵ گل به گل گهر بزند!دقیقاً همین طور است اما بچه های پرسپولیس با جنگندگی و تلاش زیاد توانستند غیرممکن را ممکن کنند.پرسپولیس به عنوان قهرمانی نیم فصل رسید. آیا این تیم می تواند قهرمانی پایان فصل را هم جشن بگیرد؟این پرسپولیس به راحتی می تواند قهرمانی پایان فصل را هم جشن بگیرد. همه ایران دیدند پرسپولیس چقدر شیک و زیبا فوتبال مالکانه ای ارائه داد و ۵ گل به تیم گل گهر سیرجان زد.پرسپولیس یک جورهایی بدون مهاجم بازی می کند اما ۵ گل به تیم سیرجانی زد. در این رابطه صحبتی ندارید؟تعداد هافبک های شاخص پرسپولیس زیاد است درحالی که دست یحیی گل محمدی در خط حمله خالی است و این تیم مهاجمان زیادی در اختیار ندارد. بنابراین سرمربی پرسپولیس چاره ای جز استفاده از وحید امیری یا امید عالیشاه در خط حمله ندارد. امید عالیشاه توانسته است در پُست جدید هم به لطف تکنیک و دوندگی بالایش خوش بدرخشد.احمد نوراللهی باز هم گل زد. در خصوص گلزنی های شماره ۸ پرسپولیس، پیراهن قدیم خودتان چه نظری دارید؟بله، شماره ۸ پیراهنی خاطره انگیز برای ما پرسپولیسی هاست. این پیراهن زمانی در اختیار ناصر محمدخانی بود. اعجوبه ای که دیگر روی دستش در فوتبال ایران نخواهد آمد. شماره ۸ را من از ناصر محمدخانی گرفتم که بعد از رفتن به قطر این پیراهن به مجتبی محرمی رسید. مجتبی هم به این پیراهن اعتبار و وزن داد و بعدها علی کریمی با شماره ۸ تعریف جدیدی ارائه کرد و ستاره شد. حالا خوشحالم این پیراهن در اختیار احمد نوراللهی یکی از بهترین هافبک های ایران است. هافبکی که هم خوب گل می زند و هم خوب در امور دفاعی شرکت می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کرمانی‌مقدم: این پرسپولیس راحت قهرمان می‌شود/ از دیدن بازی عالیشاه کیف کردم از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×