روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری: مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند/ طی امروز و فردا طلب بودیمیر را واریز می‌کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

شکوری: مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند/ طی امروز و فردا طلب بودیمیر را واریز می‌کنیم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: ما مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند؛ اگر کُری ها در چارچوب خاص خودش باشد، اشکالی ندارد. ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفتگوی تلویزیونی اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید: *برانکو زحمات زیادی کشید، اما تیم فعلی، تیمِ گل محمدی است و باید قدر مربیان وطنی را بدانیم. *در […]

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: ما مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند؛ اگر کُری ها در چارچوب خاص خودش باشد، اشکالی ندارد. ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفتگوی تلویزیونی اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید:*برانکو زحمات زیادی کشید، اما تیم فعلی، تیمِ گل محمدی است و باید قدر مربیان وطنی را بدانیم.*در پرسپولیس هیچ کس ساز خودش را نمی زند.*رقبا مقابل تیمی که می خواهد برای پنجمین بار متوالی قهرمان لیگ شود، با تمام توان حاضر می شوند.*اگر آذری جهرمی از علاقه به پرسپولیس می گوید، از صداقتش است.*ما مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند؛ اگر کُری ها در چارچوب خاص خودش باشد، اشکالی ندارد.*اگر مشکلی در پرسپولیس وجود داشته باشد، به بیرون درز پیدا نمی کند و آن را داخل خانواده حل می کنیم.*بازیکنان ما به خصوص جوانان صحبت از جدایی نمی کنند، چون می دانند هیچ باشگاهی در ایران پرسپولیس نمی شود.*سیاست مان این است که در سکوت خبری به کارمان ادامه دهیم تا قیمت ها بالا نرود.*بر اساس نیاز کادر فنی خرید می کنیم، نه هر بازیکنی که خوب باشد یا بخواهد به پرسپولیس بیاید.*امیر روستایی که به صورت قرضی در پیکان حضور دارد، یکسال دیگر قراردادش را تمدید کرد.*بر اساس نیاز کادر فنی خرید می کنیم، نه هر بازیکنی که خوب باشد یا بخواهد به پرسپولیس بیاید.*طی امروز و فردا مبلغ ۴۰ هزار یورویی سود مطالبات بودیمیر را واریز می کنیم. بعد از پرونده بودیمیر، پروند های خارجی دیگر از راه می رسد.*ما برای ثبت قراداد ها از نظر پنجره خارجی مشکلی نداریم، اما یکسری پرونده های جدید داخلی در حال اضافه شدن است.*سیاست مان این است که برای مدیریت بعدی بدهی به ارث نگذاریم.*هنوز موفق نشدیم حتی یک دلار از پاداش آسیایی را بگیریم و برای این پول هر هفته به AFC نامه می زنیم.*باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را می کند تا برای پنجمین فصل متوالی قهرمان لیگ شود.*سیدجلال حسینی و سبک زندگی او برای بازیکنان ما الگو است.*فکر می کنم از تیم فعلی پرسپولیس ۵-۶ بازیکن فیکس تیم ملی باشند.*ان شاءالله حامد لک هم با این عملکردی که داشته به تیم ملی دعوت شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری: مسئولینی هم داریم که استقلالی هستند/ طی امروز و فردا طلب بودیمیر را واریز می‌کنیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×