روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی پیشکسوتان پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی از منبع پرسپولیس نیوز. "

قهرمانی پیشکسوتان پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی

پیشکسوتان پرسپولیس امروز، دوشنبه، با پیروزی در فینال رقابت های فوتسال جام فجر، گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی، به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کردند. سرخپوشان، قبل از تقابل با تیم دیوان عدالت اداری، در چهار بازی خود به چهار پیروزی رسیده بودند و به فینال راه یافتند. پیشکسوتان پرسپولیس در فینال بازی ها در حالی […]

پیشکسوتان پرسپولیس امروز، دوشنبه، با پیروزی در فینال رقابت های فوتسال جام فجر، گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی، به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کردند.سرخپوشان، قبل از تقابل با تیم دیوان عدالت اداری، در چهار بازی خود به چهار پیروزی رسیده بودند و به فینال راه یافتند. پیشکسوتان پرسپولیس در فینال بازی ها در حالی برابر میزبان جام، تیم دیوان عدالت اداری، به برتری ۸ بر ۵ دست پیدا کردند و مقام قهرمانی را از آن خود نمودند که در مرحله نیمه نهایی، پیشکسوتان استقلال را مغلوب کرده بودند.سرخپوشان روز یک شنبه در مرحله نیمه نهایی، در حالی که بازی مقتدرانه ای مقابل پیشکسوتان استقلال نمایش دادند، دربی را با پیروزی ۴ بر دو پشت سر گذاشتند.حسین عبدی، اسماعیل حلالی، ابراهیم شکوری، رضا جباری، حسن خانمحمدی، سهراب انتظاری، مجتبی شیری، علیرضا حیدریان، کاظم محمدی، علی اعظمی، داوود عابدی، امید چکاوک، محمد پنجعلی(سرمربی) رضا ریاضتی(سرپرست)، نفراتی بودند که در این دوره از بازی ها، تیم پیشکسوتان پرسپولیس را همراهی کردند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی پیشکسوتان پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×