روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آشنایی با حریف پرسپولیس در جام حذفی از منبع پرسپولیس نیوز. "

آشنایی با حریف پرسپولیس در جام حذفی

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف مس رفسنجان می رود. با قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مشخص شد تیم پرسپولیس باید در این مرحله میهمان مس نوین کرمان باشد. این تیم کرمانی در رقابت های لیگ دسته دوم حضور دارد و تا پایان […]

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف مس رفسنجان می رود. با قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ مشخص شد تیم پرسپولیس باید در این مرحله میهمان مس نوین کرمان باشد.این تیم کرمانی در رقابت های لیگ دسته دوم حضور دارد و تا پایان هفته دهم این رقابت ها با ۹ بازی، ۲ برد، ۴ مساوی، ۳ باخت، ۸ گل زده، ۵ گل خورده، تفاضل ۳ و ۱۰ امتیاز در جایگاه دهم جدول گروه یک این مسابقات قرار گرفته و با شهرداری همدان صدرنشین ۹ امتیاز اختلاف دارد. فرزاد حسین خانی، کاپیتان اسبق تیم مس کرمان در حال حاضر سرمربی تیم مس نوین است و این تیم دسته دومی در مرحله قبلی جام حذفی توانست با نتیجه یک بر صفر گل ریحان البرز را شکست بدهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آشنایی با حریف پرسپولیس در جام حذفی از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×