روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد یک تیم تبریزی به هافبک پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

پیشنهاد یک تیم تبریزی به هافبک پرسپولیس

مقصد بازیکن پرسپولیس به نظر می رسد این باز از مشهد به تبریز تغییر پیدا کرده است. در شرایطی که سعید حسین پور قرار است نیم فصل دوم را در تیمی غیر از پرسپولیس توپ بزند، این بار پیغامی از تبریز به او رسیده است. حسین پور که گفته می شد احتمال حضورش در شهرخودرو زیاد است حالا با […]

مقصد بازیکن پرسپولیس به نظر می رسد این باز از مشهد به تبریز تغییر پیدا کرده است.در شرایطی که سعید حسین پور قرار است نیم فصل دوم را در تیمی غیر از پرسپولیس توپ بزند، این بار پیغامی از تبریز به او رسیده است.حسین پور که گفته می شد احتمال حضورش در شهرخودرو زیاد است حالا با پیغامی از سوی ماشین سازان روبرو شده و اخبار رسیده از تبریز از این حکایت دارد که مهدی پاشازاده، سرمربی جدید تیم تبریزی، خواهان جذب او شد.حسین پور که از نساجی مازندران، مس رفسنجان، شهرخودرو پیشنهادات جدی داشت نیم نگاهی نیز به حضور در تبریز و پیوستن به جمع ماشین سازان دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد یک تیم تبریزی به هافبک پرسپولیس از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×