روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شاه‌محمدی: می‌خواهند هر طور شده سپاهان را قهرمان کنند/ تلاش می‌کنند پرسپولیس را بزنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

شاه‌محمدی: می‌خواهند هر طور شده سپاهان را قهرمان کنند/ تلاش می‌کنند پرسپولیس را بزنند

جمشید شاه محمدی مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است مهاجم جوان این تیم در شرایطی خاص می تواند فوق العاده باشد. جمشید شاه محمدی در گفت وگو با میزان، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار داشت: شکل بازی پرسپولیس عالی بود و بهترین نمایش تیم در چند هفته گذشته را شاهد بودیم. برد مقابل ذوب آهن ثابت کرد […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

جمشید شاه محمدی مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است مهاجم جوان این تیم در شرایطی خاص می تواند فوق العاده باشد.جمشید شاه محمدی در گفت وگو با میزان، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار داشت: شکل بازی پرسپولیس عالی بود و بهترین نمایش تیم در چند هفته گذشته را شاهد بودیم. برد مقابل ذوب آهن ثابت کرد که پرسپولیس بهترین تیم ایران است و هیچ حرف و حدیثی در مورد این تیم وجود ندارد.وی درباره گلزنی دو بازیکن تعویضی پرسپولیس در این بازی عنوان کرد: پرسپولیس به اندازه کافی مهره خوب دارد و تعویض های یحیی هم در بازی با ذوب آهن کاملا جواب داد. شهریار و عبدی نشان دادند که بازیکنان با کیفیتی هستند؛ هرچند به نظرم پیش از گل دوم هم می توانستیم گل های دیگری بزنیم، اما در کل تعویض ها عالی بود.مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص گلزنی مهدی عبدی برای این تیم بعد از هفته ها در لیگ برتر گفت: بازی با ذوب آهن بهترین نمایش عبدی در چند وقت گذشته بود، دلیل آن هم این است که او برخلاف همیشه خیلی خوب در زمین دوید و این مسئله به خودش و پرسپولیس کمک کرد.شاه محمدی افزود: عبدی شاگرد من بوده و کاملاً با خصوصیات او آشنا هستم. او اگر تنبلی را کنار بگذارد و در زمین بیشتر بدود مهاجم فوق العاده ای است. عبدی یک گلزن مادرزاد است که می تواند بسیار زیاد به پرسپولیس کمک کند. او هر چقدر بیشتر در زمین بدود، بیشتر به خودش و پرسپولیس کمک کرده است.وی در واکنش به حمله برخی هواداران به اتوبوس پرسپولیس با نارنجک پیش از بازی با ذوب آهن عنوان کرد: نمی دانم باید چه بگویم؛ الان حتماً کمیته انضباطی پرسپولیس را محروم می کند! این دیگر از کری خوانی گذشته و بازی با جان دیگران است. آقایان می خواهند هر طور شده سپاهان را قهرمان کنند، اما نمی شود. اگر ثابت شود که این کار هواداران سپاهان است باید بازی های این تیم در شهرهای دیگر برگزار شود و آن ها از میزبانی محروم شوند.پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: تمام پرسپولیسی ها باید پشت تیم باشیم تا پنجمین قهرمانی پیاپی را هم به دست بیاوریم. الان شرایط طوری است که همه می خواهند پرسپولیس را بزنند پس بهتر است ما پشت هم باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شاه‌محمدی: می‌خواهند هر طور شده سپاهان را قهرمان کنند/ تلاش می‌کنند پرسپولیس را بزنند از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×