روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن زاده: حکم پرونده حمله نارنجکی به پرسپولیس در اصفهان سختگیرانه خواهد بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

حسن زاده: حکم پرونده حمله نارنجکی به پرسپولیس در اصفهان سختگیرانه خواهد بود

کمیته انضباطی یک هفته پس از حمله به اتوبوس باشگاه پرسپولیس اعلام کرد حکمی سختگیرانه در این خصوص صادر خواهد کرد. هفته گذشته و در حالی پرسپولیس برای حضور در ورزشگاه فولاد شهر، هتل محل اقامت خود را ترک کرده بود، چند نفر از روی پل هوایی به اتوبوس تیم پرسپولیس نارنجک هایی را پرتاب […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

کمیته انضباطی یک هفته پس از حمله به اتوبوس باشگاه پرسپولیس اعلام کرد حکمی سختگیرانه در این خصوص صادر خواهد کرد.هفته گذشته و در حالی پرسپولیس برای حضور در ورزشگاه فولاد شهر، هتل محل اقامت خود را ترک کرده بود، چند نفر از روی پل هوایی به اتوبوس تیم پرسپولیس نارنجک هایی را پرتاب کردند که اتوبوس حامل بازیکنان این تیم را تا آستانه واژگونی پیش برد.حالا رئیس کمیته انضباطی اعلام کرده که حکمی «سختگیرانه» در این خصوص صادر خواهد شد. او البته ارائه گزارش کتبی را تکذیب کرد اما گفت که به صورت شفاهی ماجرا را دنبال کرده است.حسن زاده در این خصوص می گوید: فعلا گزارشی به کمیته انضباطی حاصل نشده و موضوع در دست بررسی است. خوشبختانه آقای مهدی و دیگر مسئولان حضور داشتند و شفاهی مسائلی را گفتند اما موضوع مستلزم گزارش کتبی است که ما بتوانیم در رسیدگی به آن استناد کنیم.وی افزود: در این موضوع خاص من مدرک و گزارشی ندیدم که بتوانم نظری بدهم. حتی اگر گزارشی بود، ما اجازه نظر دادن نداشتیم. من قول می دهم ما در اسرع وقت رای را صادر خواهیم کرد و این حکم سختگیرانه خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسن زاده: حکم پرونده حمله نارنجکی به پرسپولیس در اصفهان سختگیرانه خواهد بود از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×