روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاداش ۷ برد پرسپولیسی‌ها پرداخت شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

پاداش ۷ برد پرسپولیسی‌ها پرداخت شد

باشگاه پرسپولیس پاداش هفت برد این تیم در فصل جاری را به حساب بازیکنان و کادرفنی واریز کرد. به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس از ابتدای این فصل ۶۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی خود را پرداخت کرده و البته ۳-۲ بازیکن که امسال به این تیم آمده دریافتی بیشتری هم داشته اند. […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

باشگاه پرسپولیس پاداش هفت برد این تیم در فصل جاری را به حساب بازیکنان و کادرفنی واریز کرد.به نقل از فارس، باشگاه پرسپولیس از ابتدای این فصل ۶۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی خود را پرداخت کرده و البته ۳-۲ بازیکن که امسال به این تیم آمده دریافتی بیشتری هم داشته اند.با این وجود یکی از مهم ترین دغدغه های کادرفنی و بازیکنان تیم از ابتدای امسال پرداخت نشدن پاداش برد های پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی بود که روز گذشته پس از پیگیری های جعفر سمیعی و سایر مسئولان این باشگاه پاداش هفت برد سرخ پوشان در این فصل به حساب شان واریز شد.پرسپولیس تا امروز ۱۳ برد کسب کرده و مسئولان باشگاه برای پرداخت پاداش ها، منتظر افزایش بودجه بودند که پس از این اتفاق، نیمی از پاداش ها به حساب بازیکنان واریز شد.با این حال، همچنان نیمی از پاداش بردها باقی مانده است که باید در ادامه فصل به حساب اعضای تیم واریز شود. البته مدیران باشگاه پرسپولیس تا امروز ۶۰ درصد از اصل قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده اند و خبرهایی به گوش می رسد مبنی بر اینکه به زودی، بخش دیگری از قراردادها وارد حساب سرخپوشان می شود.جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل ذوب آهن در تماس با یحیی گل محمدی، ضمن تبریک برد در روزی که جنجال پرتاب نارنجک ها به سمت دو اتوبوس تیم رقم خورده بود، اعلام کرد بخشی از پاداش ها مهیا شده است و تا پایان هفته به حساب بازیکنان و مربیان واریز می شود که همین اتفاق هم افتاد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پاداش ۷ برد پرسپولیسی‌ها پرداخت شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×