روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عکس| اقدام ارزشمند یحیی گل‌ محمدی از منبع پرسپولیس نیوز. "

عکس| اقدام ارزشمند یحیی گل‌ محمدی

سرمربی پرسپولیس در صفحه خود از هواداری که در فینال لیگ قهرمانان آسیا جان خود را از دست داده بود، یاد کرد. یحیی گل محمدی با انتشار عکس فرزند این هوادار و دلجویی از او یاد پدرش را زنده کرد و به این هوادار خردسال پرسپولیس هم روحیه داد و تولد او که دیگر پدرش […]   Read more...

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز

سرمربی پرسپولیس در صفحه خود از هواداری که در فینال لیگ قهرمانان آسیا جان خود را از دست داده بود، یاد کرد. یحیی گل محمدی با انتشار عکس فرزند این هوادار و دلجویی از او یاد پدرش را زنده کرد و به این هوادار خردسال پرسپولیس هم روحیه داد و تولد او که دیگر پدرش در کنارش نیست را تبریک گفت.یکی از هواداران پرسپولیس بعد از باخت این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل حمله قلبی متاسفانه جان خود را از دست داد و یحیی گل محمدی بعد از آن بازی از خانواده او دلجویی کردند و سرمربی پرسپولیس مدال نقره خود را پسر این هوادار اهدا کرد. حالا با گذشت چند ماه از فینال آسیا،یحیی گل محمدی فرزند آن هوادار را فراموش نکرده و در صفحه خود از او و پدرش یاد کرد که به هرحال کار ارزشمندی بودو جای تقدیر دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عکس| اقدام ارزشمند یحیی گل‌ محمدی از منبع پرسپولیس نیوز. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×